Sestdien daudzviet Latvijā spīdēs saule un pūtīs brāzmains vējš
foto: Shutterstock
Austrumu rajonos laiks būs pelēcīgāks un gaidāms arī neliels lietus.
Sabiedrība

Sestdien daudzviet Latvijā spīdēs saule un pūtīs brāzmains vējš

Ziņu nodaļa

Jauns.lv/LETA

Sestdien mākoņu daudzums samazināsies un daudzviet spīdēs saule, tomēr gaidāms brāzmains vējš, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

Sestdien daudzviet Latvijā spīdēs saule un pūtīs b...

Austrumu rajonos laiks būs pelēcīgāks un gaidāms arī neliels lietus. Savukārt gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +16...+21 grādam.

Vējš mēreni pūtīs no rietumiem, ziemeļrietumiem un būs brāzmains. Rīgā debesis no dienas vidus skaidrosies un laiks būs sauss. Rietumu, ziemeļrietumu vējš brāzmās sasniegs 15 līdz 16 metrus sekundē, bet gaiss iesils līdz +17...+19 grādiem.

Dienas vidū un pēcpusdienā, spīdot saulei, ultravioletās radiācijas starojuma intensitāte būs vidēji augsta, tādēļ iedzīvotājus aicina ilgstoši neuzturēties tiešos saules staros.