Pasniegs Rīgas domes Pateicības rakstus sportistiem par uzvarām Latvijas III Ziemas olimpiādē
Runā Rīga

Otrdien, 31. martā, plkst. 14.00 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane sveiks Rīgas sportistus, kuri Latvijas III Ziemas olimpiādē izcīnīja zelta medaļas.

Pasniegs Rīgas domes Pateicības rakstus sportistie...

Rīgas sportisti ieguva sešas zelta medaļas. Pirmās vietas izcīnīja gan sieviešu hokeja komanda, gan vīriešu hokeja komanda. Zelta medaļu snovbordā - sloupstailā ieguva Toms Petrusevičs, slalomā - Liene Bondare (treneris Andris Krauja). Savukārt Evitai Krievānei ir trīs uzvaras, viņa spēlēja sieviešu hokeja komandā, kā arī izcīnīja pirmās vietas 500 metru un 1500 metru šorttrekā.

Latvijas III Ziemas olimpiāde norisinājās no 6. līdz 8.martam Siguldā, Valmierā, Ventspilī un Tukumā. Rīgas komandā startēja 94 sportisti 12 treneru vadībā septiņos sporta veidos. Rīgas komanda pēc izcīnīto medaļu skaita - piecas bronzas, četras sudraba un sešas zelta medaļas kopvērtējumā ieguva 2.vietu (1.vietā bija Siguldas novads, 3.vietā - Ventspils pilsēta).