Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Protams, ka agrāk vai vēlāk Latvijai būs jāatgriežas Krievijas sastāvā"- no Žirinovska mutes atkal birst pērles
Krievu liberāldemokrātu līderis Vladimirs Žirinovskis, kurš savulaik solīja Latviju noslaucīt no zemes virsas tā, lai visi aizmirstu, ka bijuši tādi latvieši un latviešu valoda, tagad kļuvis mazliet žēlīgāks un atļāvis Latvijas armijai pastāvēt vēl vismaz piecus gadus, lai 2021. gadā tā varētu soļot kopīgā parādē ar krievu zaldātiem un paust pateicību par savu pievienošanu Krievijas impērijai.

"Protams, ka agrāk vai vēlāk Latvijai būs jāatgriežas Krievijas sastāvā"- no Žirinovska mutes atkal birst pērles

Sabiedrība
2016. gada 10. decembrī 06:25 2016. gada 10. decembrī 06:25
 
Kārtējo reizi ar pret Latviju vērstiem agresīviem izlēcieniem izcēlies skandalozais mūsu lielās austrumu kaimiņzemes Valsts domes deputāts, Krievijas Liberāldemokrātiskās parijas līderis Vladimirs Žirinovskis. Viņš gatavs Rīgā iebraukt ar tanku un apvainojis latviešu meitenes cara oficieru apšaušanā.

Intervijā Rīgas krievu laikrakstam „Vesti Segodņa” Žirinovskis arī izteicies, ka Latvija agrāk vai vēlāk pievienosies Krievijas Federācijai un būs Krievijas valsts sastāvdaļa. Viņš arī ierosināja ar grandiozu Krievijas un Latvijas armiju parādi 2021. gadā atzīmēt 300. gadadienu kopš Pēteris I no zviedriem atkaroja un savas impērijas sastāvā Lielā Ziemeļu kara laikā iekļāva daļu no Latvijas – Vidzemi.

„Protams, ka agrāk vai vēlāk Latvijai būs jāatgriežas (Krievijas sastāvā). Mēs varam dzīvot federācijā vai konfederācijā – vienalga, kā jūs to nosaucat. Bet skaidrs ir viens – dzīvot kopā ir izdevīgāk. Ko mums darīt? Mana atbilde Latvijai: vajag uzaicināt Krieviju (palīgos), kā tas bija 1940. gadā. Lai ko arī šodien nerunātu, bet toreiz Latvijas valdība pati pie sevis uzaicināja sarkanarmiju. Un neviens nebaidījās, tieši otrādi – ar ziediem sagaidīja sarkanarmiešus. Latvieši bija sajūsmā, kad Krievija savā paspārnē paņēma Latviju. Tā bija republikas pastāvēšanas garantija. Es atzīmētu 300. gadadienu kopš Latvijas iekļaušanas Krievijas impērijā 2021. gadā ar kopēju Latvijas un Krievijas armijas parādi,” intervijā laikrakstam „Vesti Segodņa” teica agresīvais krievu ekstrēmists Žirinovskis.

Gatavs iebraukt Rīgā ar tanku

Tāpat krievu liberāldemokrātu līderis arī bilda, ka viņam gluži vienalga, kā atkļūt līdz Rīgai: „Varu ar tanku, varu arī ar lidmašīnu atlidot. Kāda starpība. Uzaiciniet vasarā. Teiksim augustā. Noteikti atbraukšu! Rīgas šprotes ir ļoti labas un garšīgas. Bet latvieši ļoti strādīgi. Bet, kamēr viņi neatcels pret Krieviju vērstās sankcijas, lai es viņu bankas Krievijā nekur neredzētu! Tā arī latviešiem pasakiet! Mēs taču vēl joprojām atceramies, ko sastrādāja latviešu sarkanie strēlnieki. Zvērīgāku izmeklētāju par latviešiem čekā nebija. Zināms gadījums, kad sarkanarmieši atteicās nošaut baltgvardus, tad izsauca latviešu meitenes. Viņas aukstasinīgi, zvērīgi, ar lielu baudu apšāva krievu oficierus un vispār krievu cilvēkus”.

Žirinovskis teica, ka Latvijai jādara viss, lai uzturētu labas attiecība ar Krieviju, bet latvieši darot gluži pretējo: „Ja mūsu valstu attiecības turpināsies tādā pašā garā, kā līdz šim, tad mēs Rīgas ostu vispār pārtrauksim izmantot. Viss ies caur Ļeņingradas apgabalu. Ja turpmāk (Latvijas valdība) uz mums gānīsies, tad mēs taču Maskavā un visā Krievijā varam slēgt visas Latvijas firmas. Latvija pati mūs spiež tā rīkoties”.

Žirinovskis par "prātā jukušajiem" latviešiem:

Žirinovskis sola okupēt un iznīcināt Baltijas valstis:

Kasjauns.lv/Foto: Itar-Tass/AFP/Scanpix/LETA

Citi šobrīd lasa

FOTO: nenoskaidroti huligāni Rīgā apzīmējuši tramvaju ar Ministru prezidentam Kariņam neglaimojošu grafiti 3
Pēc uzņēmējas Krištopanes apzagšanas viens no video varoņiem ar viņu sazinās; uzraksta arī otra puiša ģimene
"Tā bija spēle" Igaunijā zināms šaušanas instruktors piedod slepkavības mēģinājumā apsūdzētajai sievai, kura iešāva viņam sejā
Pievienot komentāru

«Все лучшее у меня позади»: Собчак в леопардовом купальнике обнажила ягодицы 1

«Аллочка стала моложе на 20 лет!»: Пугачева в модном наряде поздравила Добрынина 1