Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Bauskas novada pašvaldība sprēgā ar asprātībām: „Lai jums visas pistācijas vienmēr ciet!”

Novadu ziņas
2021. gada 25. novembrī 05:38 2021. gada 25. novembrī 05:38
 
Elmārs
Barkāns
| Jauns.lv
Bauskas novada pašvaldība atjaunojusi oktobra sākumā skatu laukumā Mēmeles krastā pie Bauskas viduslaiku pils vandaļu nopostīto, no kraujas nogrūsto tūristu iecienīto lielo foto rāmi, pie kura pilsētas viesi bija iemīļojuši fotografēties ar pils skatu fonā. Bauskas novada pašvaldība, par to vēstot sociālajos tīklos, ierakstījusi arī novēlējumu huligāniem: „Lai jums visas pistācijas vienmēr ciet!”

Bauskas novada pašvaldība savā „Facebook” kontā informē: „Jaukas ziņas - esam atjaunojuši Bauskas pils dabas takas rāmīti! Vēlam visiem skaistas fotosesijas arī turpmāk visos gadalaikos, bet vandaļiem - lai jums visas pistācijas vienmēr ciet!” 

Šādu „novēlējumu” parasti novēl cilvēkiem, kuri kādam ir ieriebuši, lai viņiem radītu problēmas, mokoties ar pistāciju atvēršanu, lai viņi tik ātri netiktu pie kārotā riekstiņa, kuru ieskauj cieta čaula. Lūk, tikai pāris ierakstu „Twitter” par šo tēmu:

Inese Liepiņa: „Reizēm, kad es ļoti sadusmojos uz kādu, man nežēlīgi gribas novēlēt, kaut viņam visas pistācijas vienmēr būtu ciet.”

Uldis Ziediņš: „Dzīve ir pārāk īsa, lai tērētu laiku neatsprāgušajām pistācijām.”

Jauns.lv jau rakstīja, ka oktobra sākumā vandaļi bija izpaudušies Mēmeles krastā pie Bauskas viduslaiku pils. Neģēļi nakts aizsegā skatu laukumā pie pils nogāza un pa krauju noripināja lielo improvizēto fotorāmi, kas priecēja tūristus, un aizmukuši. Bauskas novada pašvaldība informēja:

“Diezgan “iespaidīgs varoņdarbs”. Bet, nē - ar vārdiem iespaidīgs un ar varoņdarbu te nav nekāda sakara. Diemžēl. Tā ir nožēlojama rīcība, kura izmaksās noteiktu naudas summu. Protams, visos laikos mūsu sabiedrībā ir cilvēki, kuri neciena citu darbu, radošu ideju realizāciju un nenovērtē ne tikai materiālo ieguldījumu, bet arī emocionālo - šī vieta raisa tikai pozitīvas emocijas, smaidus, un te tiek radītas daudz skaistas bildes. Diemžēl, bet kādu laiku šis viss Bauskas pilskalna apmeklētājiem būs liegts.

Lielo rāmi savā paspārnē ņems SIA “Vides serviss”, jo biedrība, kura projekta ietvaros realizēja šo objektu, vairs nepastāv. Rāmis tiks transportēts, salabots un uzstādīts atpakaļ. Paldies visiem par izrādīto rūpi, un drīz vien iemīļotajā vietā atkal varēsim uzņemt skaistas bildes ar gleznaino Mēmeles upes un pils krastu!"

Saistītās ziņas

Spridzina Fomina koncertu, apzog pilsdrupas un kovidnieki kā dinozauri: kriminālā province
Bauskas pilī atraktas jaunas arheoloģiskas vērtības
Imants Lancmanis Bauskas pils muzejam dāvinās hercoga Frīdriha portretu
Diemžēl kādam nepatika šāds skaists, “dabisks” foto rāmis un to sapostīja. Bauskas viesiem kādu laiciņu oktobrī un novembrī nācās iztikt bez skaistām fotosesijām. (Foto: Bauskas novada pašvaldība)

Citi šobrīd lasa

Kādām veselības likstām var palīdzēt parastākā soda, un kāpēc tā jālieto ar piesardzību?
"Costa Concordia" - vēsturē lielākā pasažieru kuģa katastrofa. Kapteinis pameta cilvēkus likteņa varā
Olimpiskais čempions Edgars Krūmiņš ticis pie jauna deguna
Tēmas: Bauska
Pievienot komentāru