Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Sociālajos tīklos tiek izplatīta nepatiesa ziņa par Madonas iecirkņa policistiem, kuri it kā pazemojuši kādu personu 1

112
2021. gada 26. oktobrī 15:28 2021. gada 26. oktobrī 15:28
  Jauns.lv
Valsts policija (VP) novērojusi, ka interneta resursos klejo nepatiesa ziņa par to, ka vakar, 25. oktobrī, VP Vidzemes reģiona pārvaldes Madonas iecirkņa policisti necienīgi izturējušies pret otrās grupas invalīdu un piemērojuši naudas sodu. VP vērš uzmanību – tās ir nepatiesas ziņas!

Izplatītajā sociālo tīklu ierakstā minēts, ka vakar, 25.oktobrī, ap pulksten 14:00 Madonā pie autoostas VP amatpersonas it kā pazemojušas kādu otrās grupas invalīdu un piemērojušas administratīvo sodu 50 eiro apmērā par to, ka vīrietis nokārtojis savas dabiskās vajadzības publiskā vietā.

Reaģējot uz sociālajos tīklos pausto par it kā Madonas policijas rīcību pie autoostas, informācija nekavējoties tika pārbaudīta. VP, skaidrojot apstākļus par šādu potenciālu gadījumu, konstatēja, ka tāds nemaz nav noticis un sociālo tīklu ierakstā ir pausta nepatiesa, VP apmelojoša informācija. 

Policijai nav bijis nedz izsaukums uz šo vietu, nedz kāds policijas norīkojums vakar ir atradies autoostā vai tās tuvumā, kas, protams, pārbaudāms ar policijas automašīnās uzstādītajām GPS iekārtām. Tāpat ir pārbaudīti videonovērošanas ieraksti autoostā, kuri apstiprina, ka šāda situācija nav notikusi, kā arī šāds administratīvais process policijā nemaz nav sākts.

VP aicina iedzīvotājus kritiski izvērtēt dažādu indivīdu publicēto informāciju interneta resursos un nedalīties ar nepārbaudītām ziņām, lai sabiedrībā netiktu vairota dezinformācija!

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti raķešu apšaudē Odesas apgabalā nogalinājuši vismaz 10 cilvēkus 39
Jurijs Šatunovs paredzēja savu nāvi, apgalvo viņa menedžeris
Diplomātiskais bandinieks rasols: NATO samitā Madridē salāti izpelnās mediju uzmanību
Pievienot komentāru