Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP). (Foto: ekrānuzņēmums no preses konferences pēc Ministru kabineta 20. oktobra ārkārtas sēdes. )

Pavļuts: personām, kurām noteikts pienākums vakcinēties, ir nepilns mēnesis

Sabiedrība
20. oktobrī 20:35 2021. gada 20. oktobrī 20:35
  Jauns.lv / LETA
Personām, kurām noteikts pienākums obligāti vakcinēties, vēl ir laiks risināt vakcinācijas pienākuma jautājumus līdz 15.novembrim, pēc trešdien notikušās Ministru kabineta ārkārtas žurnālistiem vēstīja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Viņš norādīja, ka Latvija vakar saņēmusi 80 000 "Johnson&Johnson" vakcīnu devu, bet pēc nedēļas paredzēts saņemt vēl ap 70 000.

Neskatoties uz faktu, ka arī šai vakcīnai ir rekomendēta balstvakcīna jeb otrā deva, sertifikāts pēc trim nedēļām ar vienu "Johnson&Johnson" arvien ir spēkā.

Tikmēr mikroblogošanas vietnē "Twitter" Pavļuts norāda, ka vienīgais ceļš ārā no krīzes ir vakcinācija. "Mūsu jaudas ļauj vakcinēt visus Latvijas iedzīvotājus sešu nedēļu laikā līdz 1.decembrim," raksta Pavļuts.

Savukārt uz jautājumu par to, vai personas, kurām ir nepieciešams veikt obligātu vakcināciju pret Covid-19 ar mērķi saglabāt savu darba vietu, spēs to paveikt laikā atbildēja arī Valsts kancelejas direktors un Operatīvās vadības grupas vadītājs Jānis Citskovskis. Viņš sacīja, ka, ja nepieciešamība noteikt pagarinājumu radīsies, to, izvērtējot individuālus gadījumus, varētu apsvērt.

Kā ziņots, visiem darbiniekiem publiskajā sektorā, tostarp valsts un pašvaldību kapitālsabiedrībās, līdz 15.novembrim ir jāiegūst vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Tāpat no trešdienas klātienē publiskā sektora darbinieki drīkst strādāt tikai ar Covid-19 testēšanas vai vakcinācijas, pārslimošanas sertifikātu.

Citi šobrīd lasa

Latvijā apsver Covid-19 sertifikātam noteikt derīguma termiņu 2
FOTO: desmitiem tūristu trīs diennaktis tiek "ieslodzīti" Lielbritānijas "augstākajā" bārā
Koalīcija vienojas Covid-19 ātros testus noteikt kā brīvprātīgus
Pievienot komentāru

Вот так новости! Александр Градский женился на Марине Коташенко за месяц до смерти

Почему Елизавета II выбрала в мужья самого бедного принца во всей Европе?