Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
REUTERS/SCANPIX

Šodien izbraukuma vakcinācija pret Covid-19 notiks septiņās vietās

Sabiedrība
2021. gada 16. oktobrī 09:03 2021. gada 16. oktobrī 09:03
  Jauns.lv / LETA
Šodien septiņās vietās Latvijā notiks izbraukuma vakcinācija pret Covid-19, informēja Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļā.

Izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 notiek, lai nodrošinātu vakcinācijas pakalpojumu pēc iespējas tuvāk cilvēku ikdienas gaitām. Izbraukuma vakcinācija rudens periodā tiek realizēta galvenokārt apdzīvotās vietās, kurās ir zemi vakcinācijas pret Covid-19 aptveres rādītāji un iedzīvotājiem jāmēro pietiekami liels attālums līdz ģimenes ārsta praksei vai vakcinācijas punktiem.

Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta, tās organizēšanā iesaistās pašvaldības un vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji. Izbraukuma vakcinācijā tiks vakcinēts ar "Pfizer"/"BioNTech" un "Johnson&Johnson" vakcīnām.

Šodien no plkst. 11 līdz 16 vakcinācija notiks Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, no plkst.10 līdz 13 Balvu novada Žīguru pagasta Viļakas ielā 25a, bet no plkst.9 līdz 16 - Olaines Sporta nama telpās. Smiltenes Sporta skolā poti varēs saņemt no plkst.9 līdz 16, bet Iecavas kultūras namā - no plkst.9 līdz 15.

Līvānu novadā vakcinācija notiks divās vietās - no plkst.9 līdz 11 Sutru pagasta pārvaldē, bet no plkst.12 līdz 15 Rudzātu pagasta pārvaldē.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments, potēšanas pase. Vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu.

Pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama likumiskā pārstāvja klātbūtne. Likumiskajam pārstāvim jāņem līdzi pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu.

Citi šobrīd lasa

12 ar veselību saistītas lietas, kas par sevi ir jāzina ikvienam cilvēkam
Zelenska padomnieks Arestovičs atklāj, ka domā kandidēt uz Ukrainas prezidenta amatu – taču ir viens nosacījums 6
FOTO: Žoržs Siksna piepilda savu sapni - uzkāpj zirga mugurā
Pievienot komentāru