Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
LETA

Pie Covid-19 analīžu punkta Rīgā piekauts kurjers

112
13. aprīlī 21:14 2021. gada 13. aprīlī 21:14
  Jauns.lv / LETA
Otrajās Lieldienās Rīgā pie viena no Covid-19 analīžu nodošanas punktiem piekauts kurjers, kurš nogādā testus, otrdien vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".

Valsts policija izmeklē gadījumu, kad Rīgā pie viena no Covid-19 analīžu nodošanas punktiem piekauts kurjers, un viņam nodarīti miesas bojājumi. Kurjeram ir smadzeņu satricinājums un viņš ārstējas mājās.

Uzbrukumā bojājumi nodarīti arī transportlīdzeklim.

Vīrietim, kurš bija agresīvs pret analīžu kurjeru, draud divi naudas sodi līdz 500 eiro - par maznozīmīgu miesas bojājumu nodarīšanu un par sasisto auto. Policija vērtēs arī to, vai šī pagaidām administratīvā lieta tomēr nav kvalificējama kā krimināla rakstura pārkāpums. Tad sods var būt bargāks.

Līdz šim policijas redzeslokā vīrietis nonācis par maznozīmīgiem pārkāpumiem.

Tikmēr arī citos punktos aizvien biežāk nākas piedzīvot klientu dusmas un agresiju, tiek sistas un lauztas durvis un nereti tikai trauksmes poga glābj personālu.

Rīgas iecirkņa Kārtības policijas priekšnieks Egils Ezis stāstīja, ka 5.aprīlī ap plkst.20 Valsts policija saņēma informāciju par agresīvu vīrieti, un, ierodoties notikuma vietā, vīrietis tika aizturēts. Ezis atklāja, ka savas darbības vīrietis bija nofilmējis telefonā.

Par notikušo ir uzsākti divi administratīvie procesi.

Tiek ziņots, ka analīžu veicējiem konflikta izraisītājs jau bija zināms. Pirms tam viņš filmējis arī punkta darbību, analīžu veikšanu un mediķus atpūtas pauzēs uz ielas.

Agresija esot jūtama arī citos punktos. Tiek raustītas durvis un sperts pa tām. Dusmas paužot arī tie, kuriem tests nepieciešams plānota atpūtas brauciena dēļ. Uzzinot, ka tādos gadījumos par testu ir jāmaksā, tie, kuri ieplānojuši ceļojumu, naidu vēršot pret mediķiem, kuri analīzes veic.

Pašlaik Covid-19 analīzes veic bez maksas tikai tad, ja ir saslimšanas pazīmes vai kontaktpersonas statuss.

Citi šobrīd lasa

FOTO: tādas bija greznākās kāzas šovasar jeb Kā precējās Žanis un Alīna Peineri
VIDEO: saniknots par nesaņemto naudu, vīrietis Vācijā ar ekskavatoru sagrauj jaunbūvi 3
Cik personai bez simptomiem būs jāmaksā par Covid-19 testu? 1
Pievienot komentāru

Потеряв работу на "Давай поженимся!", астролог Василиса Володина начала торговать гороскопом прививок

"Гостеприимная Юрмала": Николаев и Проскурякова показали свои посиделки с подругами