Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Veicot konstrukciju jaukšanas un dzēšanas darbus, tika atrasts cilvēks, kurš bija gājis bojā. (Foto: Ivars Soikāns/LETA)

Rēzeknes novadā līdz pamatiem nodeg māja, ugunsdzēsēji krāsmatās atrod bojāgājušo

112
2020. gada 1. oktobrī 08:38 2020. gada 1. oktobrī 08:38
  Jauns.lv / LETA
Rēzeknes novadā nodegot mājai līdz pamatiem gājis bojā viens cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Agrita Vītola.

Viņa vēstīja, ka VUGD izsaukumu uz notikuma vietu saņēmuši plkst.18.40 un sākotnējā informācija liecināja, ka deg dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatēja, ka ēka, kuras platība bija 100 kvadrātmetri, jau nodegusi līdz pamatiem. Veicot konstrukciju jaukšanas un dzēšanas darbus, tika atrasts cilvēks, kurš bija gājis bojā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega atkritumi, piededzis ēdiens, trauku mazgājamā mašīna, gaitenis dzīvojamā mājā, vieglā automašīna, saimniecības ēka, zaru kaudze, divos gadījumos dārza mājas, paklājs daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā.

Kopumā pagājušajā diennaktī VUGD saņēma 39 izsaukumus - 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 22 uz glābšanas darbiem, bet četri izsaukumi bija maldinājumi.

Citi šobrīd lasa

Kāds liktenis piemeklējis pirmo kultūras pieminekli Latvijā - Brāļu draudzes saiešanas namu Gaidē
Ikauniece: šodien ir skumja diena
Samanta Tīna dīvānu istabā ieceļ ar ceļamkrānu 6
Tēmas: VUGD, Rēzekne
Pievienot komentāru

Полицейские нашли тело девочки, которую вместе с сестрой более месяца назад похитил отец

"Для меня это дно!": Ольга Бузова находится в шоке после скандала в прямом эфире