Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Tērbatas iela. (Foto: LETA)

Šajā nedēļas nogalē Tērbatas ielā ieplānotas vairākas neliela mēroga aktivitātes 1

Kultūra
30. jūlijā 17:45 2020. gada 30. jūlijā 17:45
  Jauns.lv
Šajā nedēļas nogalē Tērbatas vasaras ielā un Vidzemes tirgū varēs izbaudīt dažādas neliela mēroga aktivitātes. Piedaloties tajās, Rīgas pašvaldība aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem un parūpēties par savu drošību – izmantot lietotni “Apturi Covid”  un ievērot divu metru distanci. Tāpat iedzīvotāji ir aicināti regulāri mazgāt rokas un izmantot pie saulessargiem izvietotos dezinfekcijas līdzekļus.

Piektdien, 31.jūlijā, no plkst. 20.00 Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas pagalmā norisināsies Tērbatas vasaras ielas prāta spēļu turnīrs (epidemioloģisku apsvērumu dēļ vietu skaits ir ierobežots), bet pie Tērbatas ielas 15/17 no plkst. 18:00 līdz 22:00 muzikālo pavadījumu nodrošinās "Biit Me Riga" plašu veikals ar dīdžeju Lee Chapman (UK) un Judzhen (Rahbarber) piedalīšanos.

Piektdien no plkst. 16.00 līdz 20.00, kā arī svētdien plkst. 11.00 – 16.00 blakus Natālijas Draudziņas vidusskolai ikvienam būs iespēja reģistrēt CSDD savu velosipēdu.

Savukārt sestdien, 1.augustā, no plkst. 8.30 līdz plkst. 9.45 norisināsies “Urban Yoga” nodarbība pie Natālijas Draudziņas vidusskolas. Vietu skaits ierobežots. Iepriekš pieteikšanās urbanyoga.lv mājaslapā.

Tāpat sestdien no plkst. 9.00 līdz plkst. 15.00 Tērbatas ielas posmā starp Dzirnavu un Blaumaņa ielu būs Lauku labumu tirdziņš, kura norises laikā pie Tērbatas ielas 15/17 muzikālo pavadījumu nodrošinās vēlais rīta raidījums "Shake Shooka" (12.00 – 15.00).

Plkst. 17.00 Natālijas Draudziņas vidusskolas pagalmā notiks Satori organizēta diskusija par to, vai pilsēta ir bērnu augšanai un attīstībai labvēlīga vieta.

Vidzemes tirgus teritorijā no plkst. 12.00 mazākos iepriecinās muzikālā programma bērniem "Mazais un Lielais". Plkst. 13.00 Vidzemes tirgū uzstāsies radošā grupa "Pārsteigumu Karuselis”.

Svētdien, 2.augustā, Vidzemes tirgū uzstāsies Dace Kravale muzikālā bērnu programmā "Dziedam kopā ar Daci" un notiks muzikāla lielo leļļu programma bērniem “Zaķu lielais našķu galds".

Stipra lietus gadījumā pasākumi pie Natālijas Draudziņas vidusskolas un tās pagalmā tiks atcelti. 

Citi šobrīd lasa

Ciemos pie Annas Heinrihsones. Māksliniece: "Rīgas centrs man ir ļoti svarīgs"
"Šis ceļojums ir garš, nepilnīgs. Es vienmēr izvēlējos piecelties un turpināt iesākto." Sieviete pārsteidz un iedvesmo ar savām vizuālajām pārmaiņām
Rebekas Kohas mīļotais Moazs pirmo reizi publicē attēlu ar savu līgavu; pāris pošas ceļojumā 5
Pievienot komentāru

Вывезли из страны: СМИ выяснили, где проходит лечение Заворотнюк

Выяснилось, как Меган играла на слабостях принца Гарри