Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Latgaliešu smagi piekautais kuldīdznieks pret saviem pāridarītājiem policijā nevērsīsies 14

112
16. jūlijā 06:21 2020. gada 16. jūlijā 06:21
 
Elmārs
Barkāns
| Jauns.lv
Pirms nedēļas, 8. jūlija naktī, Kuldīgā kāda latgalieša, kurš uz „pilsētu ar dvēseli” kopā ar kompāniju bija aizbraucis atpūsties, nokautētais kuldīdznieks ar iesniegumu policijā pret saviem pāridarītājiem nevērsīsies. Viņam pret brutālajiem viesiem nekādu pretenziju neesot. Jāteic, ka visi incidentā iesaistītie tovakar bija pamatīgā alkohola reibumā.

Latgaliešu smagi piekautais kuldīdznieks pret saviem pāridarītājiem nevērsīsies (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova Jauns.lv informēja: „Valsts policijā par šo gadījumu neviens nebija vērsies, taču Valsts policijas Kuldīgas iecirkņa amatpersonas, pamanot šādu videomateriālu internetā, sazinājās ar cietušo personu, kurš apgalvo, ka viņam pretenziju pret notikušo nav, arī iesniegumu viņš nevēlas rakstīt”.

Jauns.lv jau rakstīja, ka Kuldīgas gājēju ielā – Liepājas ielā – kāds latgalietis, kurš uz turieni bija aizbraucis atpūsties, vasaras kafejnīcā trešdienas vēlā vakarā dzerstiņa laikā nokautēja garāmgājēju, kurš saļima uz ielas bruģa.
 
Savu „varoņdarbu” puiši nofilmēja „Facebook” tiešraidē, kurā viņi lielījās ar piedzīvojumiem Kurzemē. Viņam pēkšņi klāt pienāca kāds manāmi iereibis garāmgājējs, kurš sāka bļaustīties uz atbraukušo puišu pusi, kas vienam latgalietim jūtami nepatika, kurš nolēma vīrieti pārmācīt pēc saviem ieskatiem. Garāmgājējs saņēma spēcīgu sitienu, kas viņu nokautēja. Nofilmēto var redzēt internetā un tajā dzirdama necenzēta leksika.

Saistītās ziņas

Latgalietis nofilmē "varoņdarbu", kā Kuldīgā uz ielas "izslēdz" nevēlamu garāmgājēju (necenzēta leksika: 18+) 28
Kuldīgā satrakojies romu bars piekauj mūzikas festivāla apmeklētājus 339
"Dzīres Kuldīgā" izvēršas trakā jandāliņā - sakaujas gan tirgotāji, gan ieskurbušie viesi

Pēc incidenta latgalieši aši savāca neizdzerta degvīna pudeli un aiztinās no notikuma vietas. Kuldīgas pašvaldības policijas priekšnieks Kaspars Šabāns Jauns.lv pirms nedēļas teica: „Kuldīgas pašvaldības policijas rīcībā ir video, kurā redzams incidents un iesaistītās personas, un, ja tas būs nepieciešams, tad  video tiks izsniegts Valsts policijai, jo šis incidents ir Valsts policijas kompetencē”.

Citi šobrīd lasa

Ķermeņa 8 brīdinājuma signāli pirms sirdslēkmes. Kā tos atpazīt? 1
"Esi vēl dzīva un vesela vai jau beigta?" Ticīga sirmgalve šokā par Lielvārdes mācītāja sūtītajām īsziņām 13
Notiekošais Baltkrievijā ārpus kontroles: OMON brutāli sagūsta nepilngadīgu bērnu, policisti spārda žurnālistus 4
Skatīt visus komentārus

Хакера из России обвинили в краже «постыдных» фото Меган и Гарри

8-летняя внучка Пугачевой дебютировала в качестве певицы