Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ijabs: publiskajā sektorā algas nākamgad visdrīzāk tiks celtas 2

Viedokļi
27. maijā 13:42 2020. gada 27. maijā 13:42
  Jauns.lv
“Skaidrs, ka publiskajā sektorā algas šobrīd netiek grieztas, un tās visdrīzāk nākamā gada otrajā pusē vēl tiks celtas, lai šī nauda grozītos ekonomikā. Un skaidrs, ka mēs diezgan ilgi būsim spiesti dzīvot ar augstu budžeta deficītu un aizņemties naudu,” RīgaTV 24 raidījumā “Kārtības Rullis” par ekonomikas sildīšanu, paaugstinot algas publiskajā sektorā – arī skolotājiem un ārstiem, - sacīja Eiropas Parlamenta deputāts (A/P!) Ivars Ijabs.

Savukārt, lai uzņēmumus turētu pie dzīvības, ir dīkstāves pabalsti un citi naudas līdzekļi, kas šobrīd tiek lietoti tieši mērķim – glābt uzņēmumus. “Nav jau tā, ka neviens nedomā par vēlētājiem un pilsoņiem,” pārliecināts ir Eiropas Parlamenta deputāts.

Ijabs arī atklāj, kā līdzekļu taupīšanā iesaistās Eiropas Parlaments. “Eiropas Parlaments šobrīd ir atteicies no dienas naudām, kas vēsturiski ir bijušas diezgan ievērojamas, tas ir tas, pēc manām domām, uz kā parlaments šobrīd taupa. Es domāju, ka parlaments atteiksies arī no daudzajiem komandējumiem, un to viņi darīs pareizi. Komandējumi šogad vispār vairāk nebūs,” uzskata Ijabs.

Citi šobrīd lasa

Madelēnas pazušana: policija uzsākusi līķa meklēšanu
Djatlova pārejas incidents: pēc 60 gadiem atklāj noslēpumainās tūristu bojāejas iemeslus 8
"Viņš dzer zāles, kas neļauj naktīs sapņot" - traģēdijā cietuša jaunieša māte vēršas pie Latvijas iedzīvotājiem 3
Skatīt visus komentārus

Выяснилось, когда герцогиня Меган решила сбежать из Лондона

«Завтра может не наступить»: Как звезда сериала «Хор» предсказала свою смерть