Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Namu apsaimniekotāja "Rīgas namu pārvaldnieks" izkārtne. (Foto: LETA)

RNP ievēro piesardzības pasākumus, lai mazinātu potenciālos koronavīrusa riskus

Runā Rīga
28. februārī 14:16 2020. gada 28. februārī 14:16
  Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) apzinās riskus saistībā ar iespējamo koronavīrusa “Covid-19” izplatību Latvijā, ņemot vērā plašsaziņas līdzekļos izskanējušās ziņas. Lai mazinātu potenciālos riskus, RNP vadība nodrošinājusi darbiniekus, it īpaši tos, kuriem ikdienā ir kontakts ar klientiem, ar dezinfekcijas līdzekļiem. Aicinām arī mūsu klientus būt piesardzīgiem un pēc iespējas biežāk izmantot personīgās higiēnas pasākumus un dezinfekcijas līdzekļus. Medicīnas eksperti norāda, ka veseliem iedzīvotājiem nav nepieciešams izmantot sejas maskas, tās nepasargā no iespējamā inficēšanās riska. Maska ir vairāk noderīga, ja to lieto sasirgušais, lai neaplipinātu citus, jo bez maskas vīruss pilienu veidā var izplatīties vairāku metru attālumā, taču, lietojot masku, tie būs tikai daži centimetri.

Patlaban nav pierādījumu, ka Latvijā būtu saslimšanas gadījums ar koronavīrusu, taču aicinām klientus izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskās vietas. RNP saviem klientiem nodrošina iespēju attālināti iegūt nepieciešamo informāciju un iesniegt dokumentus, kas saistīti ar dzīvojamās mājas pārvaldīšanas jautājumiem, izmantojot elektronisko vidi – sūtot e-pasta vēstuli uz RNP vienoto e-pasta adresi - rnparvaldnieks@rnparvaldnieks.lv. Iesniedzot dokumentus, piemēram, ūdens patēriņa skaitītāju maiņas/verificēšanas aktus un sertifikātus, iesniegumus par automašīnas novietošanu u.c., tiem jābūt parakstītiem ar drošu elektronisko parakstu. Ja dzīvokļa īpašnieks nav autorizējies vortālā e-parvaldnieks.lv kā dzīvokļa īpašnieks, lai saņemtu informāciju, kas saistīta ar dzīvojamo māju vai viņa dzīvokļa īpašumu, arī iesniegumam jābūt parakstītam ar drošu elektronisko parakstu.

SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" ir Latvijas lielākais namu apsaimniekošanas uzņēmums. Tas tika izveidots, apvienojot 15 pašvaldības namu pārvaldīšanas kapitālsabiedrības, lai nodrošinātu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanu pēc vienotiem principiem un uzlabotu pašvaldības kā dzīvojamo māju pārvaldnieka sniegto pakalpojumu kvalitāti. Uzņēmums apsaimnieko 4200 ēkas, kurās pakalpojumus saņem gandrīz 170 000 klientu.

Citi šobrīd lasa

Apprecējies mūziķis Juris Kulakovs
"To varētu nosaukt pat par valstisku propagandu pret BMW!" Policijas video sadusmojis “BMW clubs Latvia” prezidenti 19
Amerikā dzīvojošās latvietes stāsta, ka ne viss ir tā, kā izskatās 1
Pievienot komentāru

"Я поняла, что единственное неправильное решение - это молчать": Герцогиня Меган записала эмоциональное видеообращение

Часть плана: Выяснилось, зачем Петросян женился на Брухуновой