Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kariņš neatsaucas uz Bordāna aicinājumu atbrīvot Rebenoku no Rīgas brīvostas
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš neatsaucās tieslietu ministra Jāņa Bordāna aicinājumam atbrīvot Rebenoku no Rīgas brīvostas valdes. (Foto: Paula Čurkste/LETA)

Kariņš neatsaucas uz Bordāna aicinājumu atbrīvot Rebenoku no Rīgas brīvostas 7

Politika
2020. gada 25. februārī 20:06 2020. gada 25. februārī 20:06
  Jauns.lv / LETA
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) otrdien valdības sēdē neatsaucās uz tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) aicinājumu atbrīvot ekonomikas ministra Ralfa Nemiro (KPV LV) padomnieku Pāvelu Rebenoku no Rīgas brīvostas valdes.

Īsi pirms valdības lēmuma pieņemšanas par Pārresoru koordinācijas centra izstrādāto "Nacionālo attīstības plānu 2021.-2027.gadam" (NAP2027) Bordāns stāstīja par, viņaprāt, negodīgi atstādināto Ekonomikas ministrijas valsts sekretāru Ēriku Eglīti, kā arī Rebenoka pretendēšanu uz AS "Latvenergo" padomes locekļa amatu un viņa kļūšanu par Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētāja vietnieku.

Tieslietu ministrs sacīja, ka viņš varēšot atbalstīt NAP2027, kurā vieni no centrālajiem mērķiem minēti tiesiskums un taisnīgums, ja Kariņš un Nemiro atsauks Rebenoku no Rīgas brīvostas valdes. "Tas būtu tests, vai mēs esam gatavi pildīt pašu pieņemto NAP2027. To varat darīt šodien vai rīt," aicināja Bordāns.

Nemiro norādīja, ka viņš neatbildēs uz Bordāna sacīto, jo "ir priekšvēlēšanu laiks, kad Bordāns iezīmē aģitāciju Rīgas domes vēlēšanām". Vienlaikus Nemiro pauda, ka "tieslietu ministrs nav reputācijas tienesis".

"Ja vērtējam kādas personas reputāciju, tad šāds jautājums dienaskārtībā nav iekļauts. Bordāns nav cilvēks, kas mūs vērtēs, viņš nav reputācijas tiesnesis," uzsvēra Nemiro.

Saistītās ziņas

Par Rīgas brīvostas valdes priekšsēdētāju ievēlēts Viesturs Zeps, par priekšsēdētāja vietnieku - Pāvels Rebenoks 3
Rebenoks netiks virzīts uz "Latvenergo" padomi, paziņo premjers 4
Nabadzīgais ekonomikas ministrs un viņa bagātais draugs. Kāpēc Nemiro „degradēja” valsts sekretāru Eglīti? 7

Ministru prezidents abu ministru vārdu apmaiņu raksturoja kā kašķi, uz ko Bordāns norādīja, ka šajā jautājumā lietot vārdu "kašķis" esot amorāli. Bordāns arī vēlējās zināt, vai Kariņam esot kāda vienošanās ar partiju "KPV LV", ja reiz viņš nekomentē Bordāna uzdotos jautājumus. Premjers uz šo jautājumu neatbildēja.

Citi šobrīd lasa

Viesītes novadā medību laikā nāvējoši sašauts vīrietis 16
Kad varēsim sākt runāt par Covid-19 ierobežojumu mazināšanu? 9
Latvijas Radio: prezidents, iespējams, pārkāpis noteikumus – saņēmis friziera pakalpojumu 6
Skatīt visus komentārus

Горько! Памела Андерсон вышла замуж в шестой раз

Лебедь на привязи: Бритни Спирс испугала фанатов зловещим намеком