Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Otrdien, 8.oktobrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs tikās ar Polijas vēstnieci Latvijā Moniku Mihališinu. (Foto: Publicitātes foto)

Polijas vēstniece Latvijā ierodas vizītē pie Rīgas domes priekšsēdētāja

Runā Rīga
9. oktobrī 12:34 2019. gada 9. oktobrī 12:34
Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Otrdien, 8.oktobrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs tikās ar Polijas vēstnieci Latvijā Moniku Mihališinu, portālu Jauns.lv informēja Rīgas pašvaldībā.

M.Mihališina apsveica mēru ar stāšanos amatā un pauda gandarījumu par līdzšinējām Latvijas un Polijas attiecībām, kā arī Rīgas un Varšavas ciešo sadarbību noslēgtā pilsētu sadarbības līguma ietvaros.

1997. gada oktobrī tika parakstīta pirmā Vienošanās par sadarbību starp Rīgas un Varšavas pilsētu, kas 2002. gadā tika atjaunota. Rīga un Varšava sadarbojas vairāku starptautisku tīklu ietvaros. Aktīva sadarbība notiek starp abu pilsētu pašvaldību policiju. Regulāras tikšanās notiek Baltijas jūras valstu galvaspilsētu policijas priekšniekiem, lai apspriestu sabiedriskās drošība un kārtības jautājumus. Savukārt, ar Polijas pilsētu Krakovu Rīga sadarbojas Pasaules Kultūras mantojuma pilsētu asociācijas (Organisation of the World Heritage Cities – OWHC) ietvaros.

Sarunas gaitā M.Mihališina atzinīgi novērtēja Rīgas domes ieguldījumu Itas Kozakēvičas Rīgas Poļu vidusskolas attīstībā un vienojās arī turpmāk sadarboties, lai skola attīstītos kā poļu kultūras centrs Rīgā.

Tāpat  O.Burovs un M.Mihališina pārrunāja dažādas jomas, kurās notiek sadarbība – izglītība, kultūra, dzīvojamā fonda renovācija, un tūrisms.

Citi šobrīd lasa

Andris Ērglis par četru bērnu audzināšanu: "Tas nav vienkārši..."
VIDEO: pēc spēcīgajām lietavām applūdušas vairākas Rīgas ielas 10
VIDEO: skandāls Magones sētā – bijušais mīlnieks Ventis skaidro attiecības ar viņas lietuviešu vīru Žani
Pievienot komentāru

Как «плод изнасилования» Захара Джоли-Питт превратилась в самого сильного члена семьи 1

Директор Моисеева показал, в каких условиях живет музыкант после инсульта