Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Turpmāk visām vilcienu biļetēm, kuras tiks iegādātas internetā un mobilajās lietotnēs tiks piemērota 5% atlaide. (Foto: Austra Helēna Žaggere/LETA)

No otrdienas elektroniski iegādātām vilcienu biļetēm piemēros 5% atlaidi 5

Sabiedrība
2019. gada 19. augustā 22:05 2019. gada 19. augustā 22:05
  Jauns.lv / LETA
No otrdienas, 20.augusta, visām vilcienu biļetēm, kuras tiks iegādātas internetā un mobilajās lietotnēs tiks piemērota 5% atlaide, informēja AS "Pasažieru vilciens" pārstāve Agnese Līcīte.

Atlaide tiks piemērota visām vilcienu biļetēm, kuras šobrīd ir nopērkamas elektroniski - biļetei braucienam vienā virzienā, bagāžas biļetei, kā arī tām biļetēm, kurām jau tiek piemērotas citas atlaides, tai skaitā "3+ Ģimenes" biļetei ar 50% vai 90% atlaidi, biļetei turp un atpakaļ, un bagāžas biļetei turp un atpakaļ.

Balstoties uz "Pasažieru vilciens" ierosinājumu, Sabiedriskā transporta padome 20.jūnijā pieņēma lēmumu, ar kuru tika atbalstīta šādas jaunas lojalitātes programmas ieviešana un atlaides 5% apmērā piemērošana visām internetā un mobilajās lietotnēs pārdotajām "Pasažieru vilciens" elektroniskajām biļetēm.

Veicinot e-biļešu tirdzniecības pieaugumu, "Pasažieru vilciens" paredz, ka mazināsies rindas pie biļešu kasēm un vienlaikus tiks optimizēti uzņēmuma izdevumi par vilciena biļešu tirdzniecību kasēs un vilcienos pie konduktoriem-kontrolieriem.

Līcīte norādīja, ka "Pasažieru vilciena" klienti arvien biežāk vilciena biļeti izvēlas iegādāties e-vidē. Arī 2019. gada septiņos mēnešos elektroniski iegādāto biļešu skaits turpināja pieaug - "Pasažieru vilciena" mājaslapā, mobilajā lietotnē un izmantojot lietotni "Mobilly", ir nopirkti 1,06 miljoni vilcienu e-biļešu, kas ir par 63% vairāk, nekā līdzvērtīgā periodā pērn. Šobrīd elektroniski tiek pārdoti 15% no kopējā vienreizējo biļešu apjoma.

Citi šobrīd lasa

Timmas sunītis, Ikaunieces kaķi un citi zvēriņi – pašmāju zvaigznes padara par "Instagram" slavenībām arī savus pūkainos mīluļus 1
Produkti, kas nāk par labu sirdij 2
Džilindžera mīļotā Inga Grencberga: "Man šķiet, es varētu būt labāka sieva!"
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин показал ненакрашенную Аллу Пугачеву с детьми в домашней обстановке

Стало известно о новой высокой должности младшей дочери Путина