Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Facebook (www.facebook.com/sidza.adamsa/)

Jau otro reizi ģimene zaudē mājas - palīdzību lūdz pāris Jaunpiebalgā, kura dzīvojamo treileri sadragājis vētras nolauzts koks

Ziņas
13. jūnijā 11:47 2019. gada 13. jūnijā 11:47 | Papildināts, 13. jūnijā 15:35
Jauns.lv
Traģisku vēsti savā "Facebook" lapā publicējusi Signe - viņas draudzenes ģimeni jau otro reizi piemeklē milzu nelaime. Jau otro reizi ģimene zaudējusi jumtu virs galvas - 11.jūnija vētrā dzīvojamo treileri burtiski sadragājis krītošs koks. Smagi traumēti arī paši saimnieki. Pēc notikušā ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Kā vēsta Signes ieraksts, pirmajā reizē ģimenes mājas līdz pamatiem nopostījusi uguns. Pēc notikušā ģimene mitinājusies treilerī, kuram 11.jūnija vētrā uzkritis milzīgs koks. 

Foto: Facebook (www.facebook.com/sidza.adamsa/)

Treilerī dzīvojošais vīrietis 2 stundas, par spīti lauztai kājai, paša spēkiem centies izkļūt laukā, lai pasauktu palīdzību un atbrīvotu iesprostoto sievu.

"Vēlamies lūgt līdzcilvēku palīdzību," iesāk Signe. "Manas draudzenes ģimenei ir notikusi nelaime. Izstāstīsim visu stāstu, lai ir saprotams, kādēļ ir radušās šādas nepieciešamības. Stāsts ir ļoti bēdīgs, jo cilvēki ir zaudējuši visu DIVREIZ!

Foto: Facebook (www.facebook.com/sidza.adamsa/)

Pirms vairākiem gadiem ģimenes celto un loloto māju nopostīja uguns, māja nodega līdz ar pamatiem, bērnības fotogrāfijām, un visu, kas ģimenei bija! Pateicoties pašvaldībai, draugiem, paziņām un nepazīstamiem cilvēkiem, ģimenei tika saziedots viss nepieciešamais, kā arī treileris, kurā apmesties vasarā (kur vēljoprojām atrodas nodegušās mājas pamati, jo diemžēl finansiālu iemeslu dēļ nebija iespēja to uzbūvēt no jauna), lai pieskatītu visu mūžu loloto dārzu, iegādātās vistas, zosis, trušus, lai būtu no kā iztikt.

Diemžēl šī gada 11.jūnijā, kad pāri Latvijai plosījās vētra, nelaime skāra šo ģimeni otro reizi, sadragājot viņu māju - treileri un pašus! Lielā vēja lauztajam kokam krītot, tika traumēti draudzenes abi vecāki! Lai izglābtos no nelaimes, ar kājas lūzumiem draudzenes tētis 2 stundas ir cīnījies, lai tiktu laukā no treilera un sauktu kādu palīgā, lai izglābtu sievu!

Foto: Facebook (www.facebook.com/sidza.adamsa/)

Sieva tika izvilkta ar specializētas tehnikas palīdzību pēc 3,5 stundām. Paldies Dievam, traumas nav dzīvībai bīstamas, būs nepieciešams veikt operācijas un būs ilgs atveseļošanās process."

Sieviete cer, ka varbūt līdzcilvēkiem kur atrastos nepieciešamākās lietas - treileris vai dzīvojamais vagoniņš, kas pašiem nav nepieciešams, vai par mazākām naudām pārdodams, televizors, mikroviļņu krāsns, "Jotul" krāsniņa, tējkanna.

Ziedot iespējams, sazinoties telefoniski pa tālruni 28870159, vai arī ziedojot naudu uz dēla Maira Feldmaņa bankas kontu LV91HABA0551015455911.

Komentāru par notikušo sniedzis arī cietušā pāra dēls Māris Feldmanis. Abi vecāki patlaban atrodas Cēsu slimnīcā diezgan smagā stāvoklī. "Tētim ir labās kājas lielā lielakaula lūzums divās vietās un būs nepieciešama operācija. Savukārt mammai ir vēdera dobuma trauma, un ārsti vēl veic izmeklējumus. Skaidrs, ka vecākiem atveseļošanās prasīs ilgu laiku," teica dēls.

Viņš stāstīja, ka tajā brīdī, kad viņš ieradies mājā, pagalmā valdījusi postaža, jo negaiss bijis ļoti spēcīgs un nav saaudzējis ne augļu kokus, ne ogulājus.

"Pirms gadiem desmit pilnībā nodega vecāku māja. Pašvaldība viņiem ir piešķīrusi dzīvokli trīs kilometru attālumā no mājvietas. Savukārt vasarās vecāki dzīvoja vagoniņā vecajā mājvietā, kur viņi kopj dārzu un tur putnus," sacīja Feldmanis.

Viņš ir pateicīgs cilvēkiem par atsaucību un atbalstu, jo patlaban elektropreces jau ir saziedotas. Vēl ļoti būtu vajadzīgs dzīvojamais vagoniņš, kur vecākiem atgriezties no slimnīcas, lūdza dēls.

Ziedot iespējams, sazinoties telefoniski pa tālruni 28870159, vai arī ziedojot naudu uz dēla Maira Feldmaņa bankas kontu LV91HABA0551015455911.

Saistītās ziņas

Vētras postījumi Jaunsātu pagastā: ar saknēm izrautie koki sagāzušies uz rūpīgi iekārtotajām kapu vietām 9
Pēc vētras nopostīta atpūtnieku iecienīta baskāju taka pie Valguma ezera 1
Izplosījies Kurzemē, naktī negaiss skāris arī Vidzemi, nesdams tropiskas lietusgāzes un iespaidīga izmēra krusas graudus 41

Citi šobrīd lasa

Patiesība par zirņiem un pupām - kam tie jāēd, un kam labāk atturēties
FOTO, VIDEO: simtiem britu maksā naudu, lai pliki varētu mesties ūdenī 8
Lienes Skulmes tuvinieki satraukti un lūdz palīdzēt – meklē aculieciniekus Kiviča zvērībām 94
Pievienot komentāru

Молодая возлюбленная Евгения Петросяна Татьяна Брухунова разорила его в Париже

Развесьте по дому гроздья рябины: обычаи и приметы на 23 сентября 1