Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Lūk, kāda paaudze ir izaugusi" - soctīklus saērcina bariņš jauniešu, kuri lidostā rupji gānās par Latviju 233

Sabiedrība
20. aprīlī 20:03 2019. gada 20. aprīlī 20:03
Jauns.lv
(Brīdinām, video satur necenzētu leksiku!) Sociālajos tīklos dienas laikā populārs kļuvis video, kurā bariņš jauniešu lidostas "Rīga" teritorijā paziņo par došanos prom no Latvijas. Šo video sociālajā tīklā "Instagram" ievietoja tīņu vidū populārais reperis Locco, un tajā, kā noprotams, redzams viņš pats kopā ar saviem draugiem, dodoties ceļojumā.

Bērni, visticamāk, dodas vien ceļojumā un drīzumā būs atpakaļ, taču teksti, ar kādiem viņi svin savu izlidošanu, sadusmo un skumdina daudzus sociālo tīklu lietotājus. Gan tviterī, gan feisbukā cilvēki pauž nožēlu, ka ir izaugusi paaudze, kas spēj šādi runāt par Latviju un "lopu vagoniem", faktiski nesaprotot, ko runā. Īsā laikā šis "Instagram" "storijs" izplatījies visās sociālajās vietnēs. Tā autors ir Locco - jaunietis, kurš ne pārāk sen pieteicis sevi uz Latvijas mūzikas skatuves. "Instagramā" jauneklim ir teju 4000 sekotāju, un "YouTube" kanālu abonējuši tikpat. 

"Latvija sūkā"

Videomateriālā, atvadoties no Rīgas, jaunieši priekpilni paziņo, ka sēžas lopu vagonos un Latvija lai "sūkā p*mpi". Sociālajos tīklos pieaugušāki cilvēki norāda, ka šie bērni ne tikai nesaprot, ko runā, bet ir arī rezultāts audzināšanai. Tvitera lietotāji Locco video komentē šādi:

Citi šobrīd lasa

Viesmīlis netīši pasniedz vīnu par 5125 eiro 8
Cēsīs ārstu komanda veiks sarežģītas operācijas
Vēl viens pierādījums tam, ka „Kianu Rīvss ir labākais cilvēks pasaulē” 5
Skatīt visus komentārus

Студентка погибла на свидании с парнем, когда пыталась сделать красивое фото 1

"Маленькая грудь и толстые ноги": Ольга Бузова ответила ненавистникам провокационным фото 4