Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ilustratīvs foto. (Foto: LETA)

Rīgas domes komisija lems par līdzfinansējuma piešķiršanu dzīvojamo māju remontdarbiem 6

Runā Rīga
15. aprīlī 18:05 2019. gada 15. aprīlī 18:05
Jauns.lv
Otrdien, 16. aprīlī, Rīgas domē uz darba sēdi pulcēsies komisija, kas izskatīs vairāk nekā 50 daudzdzīvokļu māju iesniegumus pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanai dažādiem ēku remontdarbiem – gan iekšdarbiem, gan fasāžu un jumtu atjaunošanai.

Kā vēstīts, pagājušajā gadā tika apstiprināta jauna programma, kas paredz sniegt pašvaldības finansiālu atbalstu dzīvokļu īpašnieku biedrībām ne tikai energoauditu veikšanai, bet arī daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas tehniskās paraugdokumentācijas izstrādei. Līdzfinansējumu 50 % apmērā var saņemt arī energoefektivitātes pasākumiem un dzīvojamās mājas atjaunošanas darbiem. Tika arī izveidota komisija, kas izvērtē iesniegtos priekšlikumus un lemj par līdzfinansējuma piešķiršanu.

„Ļoti priecē pozitīvā dinamika – ja 2018. gadā mēs kopā atbalstījām 48 projektus, tad šogad jau vienas komisijas sēdes laikā izskatīsim vairāk nekā 50 pieteikumus. Tas neapšaubāmi ļauj prognozēt, ka 2019. gadā Rīgas dome atbalstīs vairāk nekā 100 daudzdzīvokļu māju renovāciju,” norāda līdzfinansējuma piešķiršanas komisijas priekšsēdētājs Aleksejs Rosļikovs.

Jau 23. aprīlī plkst. 12.00 Rīgas domes sēžu zālē paredzēta svinīga līgumu noslēgšana ar māju pārstāvjiem par līdzfinansējuma piešķiršanu.

Jaunā programma jau guvusi lielu dzīvokļu īpašnieku biedrību ievērību, jo kopš pagājušā gada vairāku simtu māju iedzīvotāji ir interesējušies par nepieciešamajiem dokumentiem.

Citi šobrīd lasa

Virsjaku modē šobrīd aktuāli: āda, stepētas jakas un smilšu krāsas mētelīši
Andris Keišs: "Sports mūsdienu vīrietim ir tas pats, kas agrāk iet uz garāžu moskviču skrūvēt"
Latvijas arhitektiem atzinība - mūsējo veikumu novērtē kā skaistāko metro staciju Maskavā 3
Skatīt visus komentārus

"Так можно умереть или заболеть": Анастасия Волочкова шокировала своим скудным рационом

«Покажи голую грудь»: Дженнифер Лопез заявила о сексуальных домогательствах режиссера