Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Dāvim Vilcānam naudu ziedoja daudzi draugi un paziņas. Vakar viņš devās mūžībā. (Foto: Facebook)

36 gadu vecumā cīņu ar vēzi zaudējis grafiskais dizaineris Dāvis Vilcāns

Sabiedrība
22. janvārī 09:08 2019. gada 22. janvārī 09:08
Jauns.lv
Mūžībā devies reklāmists, grafiskais dizaineris Dāvis Vilcāns, atbalsta grupā "Facebook" pavēstījusi viņa sieva Elīza. Dāvim pērn atklāja vēzi 4.stadijā, un tika lūgta sabiedrības iesaiste jaunā vīrieša cīņā ar slimību.

"Dārgie draugi un atbalstītāji, Dāvītis vakar devās pelnītā atpūtā uz daudz foršākām vietām kā šī. Cīņa bija gara un smaga, bet Dāvis nezaudēja savu raksturu, cīnījās burtiski līdz pēdējam elpas vilcienam. Mani ir pārņēmusi atvieglojuma un pat prieka sajūta, jo viņam ir labi un nav vairs jāmokās. Atvadīšanās 25.01. plkst. 9:30 krematorijas lielajā zālē. Mīļš jums visiem paldies par atbalstu," vēsta Elīza Vilcāne.

Dāvim viņa cīņā ar smago slimību - aknu vēzi - naudu ziedoja ļoti daudz cilvēku, lai Dāvis varētu ārstēties klīnikā Berlīnē. Taču slimība izrādījās stiprāka. Daudzi Dāvi Vilcānu zināja kā talantīgu dizaineri (viņš, piemēram, veidojis dizainu "Prāta vētras" albumam "7 soļi svaiga gaisa"). Jauns.lv izsaka līdzjūtību Dāvja ģimenei, draugiem, radiem un kolēģiem.

Citi šobrīd lasa

Kā labi izskatīties fotogrāfijās? Ielu modes tendences
Pēc 71 laulībā pavadīta gada vīrs un sieva no Džordžijas nomirst vienā dienā 45
10 gadus vecs zēns Igaunijā izdarījis pašnāvību - mēnešiem ilgi viņš cieta no vardarbības, bet neviens nevarēja palīdzēt

Стала известна причина ссор между герцогиней Меган и принцем Гарри

Агата Муцениеце "застукала" мужа в бассейне с Катериной Шпицей 1