Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: zombiji iziet Rīgas ielās, aicinot nelietot mobilos telefonus pie stūres 9

Politika
2018. gada 7. decembrī 16:25 2018. gada 7. decembrī 16:25
Jauns.lv
Lai mainītu mobilā telefona “nozombēto” satiksmes dalībnieku uzmanību un paradumus, Rīgas ielās devās zombiji – Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) kampaņas “Izkāp no telefona!” vēstneši. Izstaigājot krustojumus ar lielāko satiksmes intensitāti un izbraucot Rīgas centra ielas īpašā automobilī, zombiji uzrunāja un brīdināja ne vien autovadītājus un viņu līdzbraucējus, bet arī citus satiksmes dalībniekus: “Telefons un satiksme nav savienojama kombinācija!”

Automobilis vairākas stundas mēroja ceļu cauri pilsētas centram, aizrādot par telefona lietošanu pie stūres vairākiem desmitiem autovadītāju, kā arī pievēršot gājēju uzmanību, kuri pārejas šķērsoja, iegrimuši savu telefonu ekrānos. 

“Mobilais telefons pie stūres “nozombē” autovadītājus. Novēršot uzmanību no ceļa kaut uz sekundi, šoferi automātiski kļūst par neko nedzirdošiem un neredzošiem zombijiem, tādējādi apdraudot ne vien savu, bet arī citu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvību. Taču nomirt vienas neizlasītas īsziņas, neatbildēta zvana, neredzēta ieraksta sociālajos tīklos dēļ ir ne tikai bezjēdzīgi, bet arī absolūti muļķīgi,” savos secinājumos dalās kampaņas “Izkāp no telefona!” vēstneši. 

Citi šobrīd lasa

Labākie mīti par Eiropu: līkos gurķus un banānus neviens nav atņēmis 18
Hārtlija fenomens - kāpēc viņš ir tik īpašs 41
Tūristu iecienītā vietā Ēģiptē nograndis sprādziens; ir cietušie 26
Skatīt visus komentārus

Олег Газманов рассказал, почему не спит с нынешней женой в одной спальне и как 25 лет помогал бывшей