Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Valsts policija

FOTO: no Tvaika ielas pazudis potenciāli bīstams vīrietis. Policija lūdz viņam netuvoties un ziņot 12

112
2018. gada 12. septembrī 13:28 2018. gada 12. septembrī 13:28
Jauns.lv
Valsts policijas Rīgas Ziemeļu iecirknis meklē 1968. gadā dzimušo vīrieti, kurš šī gada 11. septembrī ap pulksten 17.30 patvaļīgi devās prom no medicīnas iestādes Rīgā, Tvaika ielā, un līdz šim brīdim nav zināma viņa atrašanās vieta, portālu Jauns.lv informē Valsts policijā. 

Pazīmes: augums ap 170 cm, vidējas miesas būves, īsi tumši mati. Vīrietis neredz ar kreiso aci un runā krievu valodā.

Bija ģērbies melnās sporta biksēs un melnā T-kreklā.

"Aicinām aplūkot vīrieša fotogrāfijas un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija par viņa atrašanās vietu vai cita viņa meklēšanai nozīmīga informācija, zvanīt pa tālruņa numuriem 67085921, 110 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī," saka policijā. 

Likumsargi uzstāj: "Vēršam uzmanību, ka vīrietim ir garīgās veselības traucējumi un iepriekš viņš ir izdarījis sevišķi smagu noziedzīgu nodarījumu. Vīrietis varētu būt bīstams, tāpēc aicinām nekādā gadījumā viņam netuvoties, bet gan nekavējoties ziņot policijai." 
 

Citi šobrīd lasa

"Esmu pieredzējis uz savas ādas, ka šķiršanās ir traģēdija" - mācītājs Bērziņš atklāti runā par dzīvi un baznīcas tumšo pusi 6
FOTO: Indonēzijā atrasta pasaulē lielākā bite 13
Traģiskā autobusa un mikroautobusa sadursme uz Daugavgrīvas šosejas: policija sniedz detalizētāku informāciju par notikušo 27
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин показал, что ему подарили Алла Пугачева и дочь Лиза 2

С макияжем и грудью: пятилетняя дочь Ким Кардашьян впервые снялась для обложки журнала