2009. gada 22. aprīlis, 08:52

ASV hokejisti vienīgajā pārbaudes spēlē zaudē Šveices izlasei

Cīrihe (Šveice), 22.apr., LETA. Zaudējumu savā vienīgajā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta otrdien piedzīvoja ASV hokeja izlase, kas ar 2:5 (2:0, 0:2, 0:3) atzina Šveices pārākumu.

Kā zināms, ar ASV izlasi savu pirmo maču čempionātā sestdien aizvadīs Latvijas izlase.

Otrdienas pārbaudes spēlē pēc diviem precīziem Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Losandželosas "Kings" kapteiņa Dastina Brauna metieniem ASV izlase 15.minūtē izvirzījās vadībā ar 2:0, taču turpinājumā piecus bezatbildes vārtus guva čempionāta saimnieki šveicieši.

Otrās trešdaļās devītajā minūtē Šveices izlases kapteinis Marks Štraits panāca 1:2, bet piecas minūtes vēlāk izlīdzinājumu mājiniekiem panāca Matiass Zēgers.

Savukārt trešajā periodā vēl pa vieniem vārtiem šveiciešiem guva naturalizētais kanādietis Raiens Gārdners, kā arī Tomass Cīglers, bet savos vārtos ripu raidīja ASV izlases aizsargs Mets Niskanens.

ASV izlases vārtos maču uzsāka Roberts Ešs, bet spēles vidū - pie rezultāta 2:1 - viņu nomainīja Als Montoja.