2009. gada 28. aprīlis, 08:29

"Ducks" arī ceturto reizi sakauj NHL regulārā čempionāta uzvarētājus "Sharks"

Anaheima (ASV), 28.apr., LETA. Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņa pirmdien beidzās regulārā čempionāta Rietumu konferences uzvarētājiem Sanhosē "Sharks", kas konferences ceturtdaļfināla sestajā spēlē izbraukumā ar rezultātu 1:4 (1:1, 0:2, 0:1) arī ceturto reizi šī gada Stenlija kausa izcīņā piekāpās Anaheimas "Ducks" vienībai.

Kaut arī "Sharks" vienības spēlētājs Milans Mihaleks 11.minūtē realizēja skaitlisko vairākumu un izvirzīja vadībā viesus, tomēr tie arī bija pēdējie vārti šajā NHL sezonā, kurus regulārā čempionāta spēcīgākajai komandai izdevās gūt.

Uzvarētāju labā pirmdien pa vieniem vārtiem guva Korijs Perijs, Tēmu Selanē, Fransuā Bošemā un Raians Geclafs.

Sērijā līdz četrām uzvarām Anaheimas klubs izcīnīja uzvaru ar rezultātu 4-2.

Tikmēr Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences pusfinālā pirmdien iekļuva arī Čikāgas "Blackhawks" vienība, kas sērijas sestajā mačā ar 4:1 (2:0, 1:0, 1:1) izbraukumā apspēlēja Kalgari "Flames" hokejistus, konferences ceturtdaļfināla sērijā triumfējot ar rezultātu 4-2.

Čikāgas komandā ar vārtu guvumiem izcēlās Patriks Keins, Adams Barišs, Braiens Kembels un Dastins Bifuljēns, kurš piecas sekundes pirms spēles beigām ripu raidīja jau tukšos "Flames" vārtos, savukārt mājinieku labā vienīgos vārtus trešās trešdaļas pirmajā minūtē guva Tods Bertuci.