2010. gada 14. janvāris, 22:26

Ilmāram Bricim augstā 13. vieta sprintā

Latvijas biatlona komandas līderis Ilmārs Bricis Rūpoldingā (Vācijā) sasniedza savu šīs sezonas labāko rezultātu Pasaules kausa (PK) posmos 10 kilometru sprinta distancē ierindojoties 13. vietā, informē irganizatori.

Bricis šāva bez kļūdām, finišējot pēc 24 minūtēm un 38,8 sekundēm. No sacensību uzvarētāja norvēģa Emila Hegles Svendsena Latvijas biatlonists atpalika par minūti un 11,3 sekundēm.

Labs starts padevās arī Kristapam Lībietim, kurš arī šaujot nekļūdīgi, palika 50. vietā. Kaspars Dumbris ar diviem soda apļiem ieņēma 67. vietu, bet Andrejs Rastorgujevs ar četrām kļūdām šaušanā palika 110. vietā 131 dalībnieka konkurencē.

Svendsens par 3,2 sekundēm apsteidza savu titulēto tautieti Oli Einaru Bjerndālenu, bet trešo vietu ieņēma mājinieks Mihaēls Greiss, kurš no uzvarētāja atpalika par 33,5 sekundēm. Labāko trijnieks arī šāva bez kļūdām.

Bricis par 13. vietu nopelnīja 28 ieskaites punktus PK kopvērtējumā, kurā viņš šobrīd ir 49. vietā ar 59 punktiem. Līdz šim šosezon viņam labākais rezultāts bija sezonas pirmajā PK posmā, kad individuālajā 20 kilometru distancē Bricis palika 25. vietā.

Piektdien Rūpoldingā būs stafetes sacensības sievietēm, sestdien notiks masu starta sacensības sievietēm un vīriešiem, bet posms noslēgsies svētdien ar stafeti vīriešiem.