"Thunder" basketbolisti gūst pirmo panākumu sērijā pret "Spurs"
Laukumā atgriezās "Thunder" komandas spāņu uzbrucējs Serhe Ibaka (#9) un guva 15 punktus, bet 25 punktus un desmit atlēkušās bumbas iekrāja līgas šīs sezonas vērtīgākais spēlētājs Kevins Durants (#35).
2014. gada 26. maijs, 12:40

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences finālsērijas trešajā mačā svētdien Oklahomasitijas "Thunder" vienība savā laukumā ar 106:97 (28:29, 29:24, 26:23, 23:21) uzvarēja pērnā gada turnīra finālisti Sanantonio "Spurs".

"Thunder" komandai tā bija pirmā uzvara šajā duelī, taču sērijā līdz četriem panākumiem vadībā ar 2-1 joprojām atrodas "Spurs".

Šajā mačā laukumā atgriezās iepriekš savainotais "Thunder" komandas spāņu uzbrucējs Serhe Ibaka, kurš izcēlās ar 15 gūtiem punktiem. Pirms tam klubs bija ziņojis, ka gatavojas atlikušajā sezonas daļā iztikt bez viņa palīdzības. Viņa atgriešanās laukumā jūtami uzlaboja vienības sniegumu aizsardzībā.

Rasels Vestbruks uzvarētāju labā guva 26 punktus, bet 25 punktus un desmit atlēkušās bumbas iekrāja līgas šīs sezonas vērtīgākais spēlētājs Kevins Durants.

Mājinieki lūzumu panāca trešās ceturtdaļas beigās un ceturtās ceturtdaļas sākumā, kad veica 14:2 izrāvienu un panāca 95:78 sev par labu.

"Spurs" komandā rezultatīvākais ar 23 punktiem bija argentīnietis Manu Džinovili, bet 16 punktus iekrāja Tims Dankans.

Regulārajā sezonā "Thunder" pārspēja "Spurs" visos četros savstarpējos mačos. Ceturto šīs sērijas cīņu komandas otrdien aizvadīs Oklahomasitijā.

"Thunder" NBA finālu sasniedza 2012.gadā, "Spurs" to paveica pērn, tomēr abas reizes Rietumu konferences spēcīgākā komanda piekāpās Maiami "Heat".

Kā ziņots, Austrumu konferences finālsērijā pašlaik "Heat" ar 2-1 uzvar Indiānas "Pacers" komandu. "Heat" vienība šogad cer ceturto reizi pēc kārtas sasniegt izslēgšanas turnīra finālu.

LETA/Foto: AFP/LETA