Latvijas telpu futbola izlase pārbaudes turnīrā sagrauj slovēņus
Latvija pirmdien pārspēja arī Turcijas izlasi.

Latvijas vīriešu telpu futbola izlase otrdien Horvātijā pārbaudes mačā ar 4:1 (1:0) sagrāva Slovēnijas izlasi, svinot otro uzvaru pēc kārtas.

Latvijas telpu futbola izlase pārbaudes turnīrā sa...

Pirmajā puslaikā rezultātu atklāja Andrejs Baklanovs, bet otrajā puslaikā Latvijas izlases pārsvaru nostiprināja Artjoms Kozlovskis un Daniils Fogels, kurš vārtu guvumā izcēlās ar skaistām individuālajām darbībām. Vēlāk pretinieki vienus vārtus atguva, bet mača izskaņā gala rezultātu panāca Andžejs Mickēvičs. Latvijas izlase pirms tam sacensību ievadā pirmdien, galvenā trenera amatā debitējot itālim Masimiljāno Bellartem, ar 5:4 uzvarēja Turciju, savukārt slovēņi iepriekš bija aizvadījuši jau divas spēles - 2:0 pret Igauniju un 2:2 pret Melnkalni.

Latvijas komandu trešdien gaida tikšanās ar Igauniju, bet ceturtdien pretiniekos būs Melnkalne. Bellarte valstsvienības grožus pārņēma tikai jūlijā, kamēr pirms tam Latvijas izlasi vadīja melnkalnietis Vasko Vujovičs. Valstsvienībā šoreiz pulcēti 14 spēlētāji no pašmāju vadošajiem klubiem "Riga" un RFS, bet pirmo izsaukumu uz izlasi izpelnījies Artemijs Piļipčuks. Bellarte darbam ar komandu tāpat kā nacionālajā sieviešu telpu futbola izlasē piesaistījis itāļu speciālistus Luku Kjavaroli un Frančesko Džuljāno. Tāpat treneru korpusā darbosies Vadims Atamaņukovs.

Gaidāmajā turnīrā Latviju pārstāvēs arī tiesnesis Konstantīns Sprūdžs. Latvijas telpu futbola izlases sastāvs:

Vārtsargi - Rainers Mūrnieks, Igors Labuts, Artjoms Križanovskis; laukuma spēlētāji - Andžejs Mickēvič, Artjoms Kozlovskis, Daniils Fogels, Artūrs Strazdiņš, Krists Krūmiņš, Artemijs Piļipčuks (visi - "Riga"), Edgars Tarakanovs, Artjoms Troickis, Andrejs Baklanovs, Miks Babris, Ņikita Jelagovs (visi - RFS).