Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
Labs sākums olimpiskās atlases turnīrā! Pēc 1. trešdaļas Latvija-Slovēnija 2:1!
Latvijas hokeja izlase

Latvijas vīriešu hokeja izlase ceturtdien Milānas un Kortīnas 2026.gada olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra pirmajā spēlē pēc pirmās trešdaļas ar 2:1 uzvar Slovēniju. Latvijas labā vārtus guva Uvis Balinskis un Rūdolfs Balcers.

Labs sākums olimpiskās atlases turnīrā! Pēc 1. tre...

Latvieši tika pie vairākuma jau mazāk kā pēc minūtes, kad Latvijas aizsardzības zonā Kristiānu Rubīnu klupināja viens no slovēņu spēlētājiem. Vairākumā Rodrigo Ābols piespēlēja Kasparam Daugaviņam, kurš tālāk ripu nogādāja Balinskim, un aizsargs bez šaubīšanās meta to pa slovēņu vārtiem, panākot 1:0 Latvijas labā.

Slovēnija pēc ielaistajiem vārtiem ātri vien atbildēja ar precīzu metienu, kad pēc pārtvertas latviešu piespēles ar spēcīgu metienu Kristeru Gudļevski pārspēja Roks Tičars un izlīdzināja rezultātu.

Trešdaļas vidū pretinieku kļūdu teju izdevās izmantot Ābolam, taču viņa pretuzbrukumu apturēja Slovēnijas vārtsargs.

Perioda izskaņā latvieši tika pie vēl diviem vairākumiem, no kuriem otro izdevās noslēgt rezultatīvi un atgūt vienu vārtu pārsvaru. Pēc cīņas Slovēnijas vārtu priekšā Balcers bija pirmais pie ripas un viegli ieslidināja to teju tukšos vārtos.

Spēli tiešraidē pārraida televīzijas kanāls TV6.

Jau ziņots, ka kvalifikācijas turnīrs Rīgā ceturtdien sākās ar Francijas hokejistu uzvaru pār Ukrainu ar 7:2.