Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
"Leevon"/PPK sensacionāli pārspēj Virslīgas komandu un iekļūst Latvijas kausa ceturtdaļfinālā
"Leevon"/PPK futbolisti.

"Leevon"/PPK piektdien kļuva par pirmo Latvijas kausa izcīņas futbolā ceturtdaļfinālisti.

"Leevon"/PPK sensacionāli pārspēj Virslīgas komand...

"Leevon"/PPK astotdaļfinālā savā laukumā ar 2:1 (1:0) apspēlēja virslīgas klubu "Grobiņa"/LFS.

Laukuma saimniekus 38. minūtē vadībā izvirzīja Andrejs Kiriļins. Pamatlaika izskaņā mājiniekiem izdevās vēlreiz nogādāt bumbu viesu vārtos, taču ātri vien vārtu guvums tika atcelts aizmugures dēļ. Kompensācijas laika trešajā minūtē "Grobiņa"/LFS panāca neizšķirtu, precīzam esot Markusam Kruglaužam, taču divas minūtes vēlāk kompensācijas laika izskaņā "Leevon"/PPK uzvaru izrāva Gabriels Kirkils.

Sestdien astotdaļfinālā tiksies trešās līgas pārstāve "Beitar"/"Riga Mariners" un "Metta", "Auda" spēlēs ar Nākotnes līgas komandu "Mārupi", "Riga" cīnīsies ar "Optibet" Nākotnes līgas līgas komandu "Ventspils", RFS tiksies ar "Daugavpili", kā arī spēkosies divas Nākotnes līgas komandas "Alberts" un "Olaine".

Svētdien astotdaļfināla noslēdzošajos mačos "Jelgava" spēlēs ar "Liepāju un "Tukums 2000/Telms" tiksies ar "Valmieru".

Ceturtdaļfināla mači sekos augusta vidū, septembra beigās gaidāmas pusfināla spēles, bet šīgada turnīra fināls notiks 30. oktobrī.

Latvijas kausa izcīņas vēsturē kopš 1936. gada pie prestižās trofejas tikušas 39 dažādas klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas kausu virs galvas cēlušas 13 dažādas vienības. Pagājušā gada finālā "Riga" futbolisti pēcspēles sitienu sērijā bija pārāki pār RFS.