Smaiļotāja Čamane izcīna bronzas medaļu Eiropas junioru čempionātā
Divnieku sacensībās Melānija Čamane (pa labi) ierasti startē kopā ar Kristu Bērziņu. Divnieks pērn startēja arī Eirops spēlēs.
2024. gada 1. jūlijs, 11:38

Latvijas sportiste Melānija Čamane aizvadītajā nedēļas nogalē Slovākijā izcīnīja bronzas medaļu Eiropas junioru čempionātā smaiļošanā 500 metru distancē.

A finālā latviete finišēja vienā minūtē un 53,677 sekundēs. Sacensību uzvarētājai Annai Mēsārošai no Ungārijas viņa zaudēja 0,553 sekundes, bet otro vietu izcīnījusi spāniete Jaisa Novo bija 0,23 sekundes ātrāka.

Čamane duetā ar Kristu Bērziņu izcīnīja septīto vietu U-23 vecuma grupas divnieku sacensībās 500 metru distancē. A finālā iekļuva arī U-23 kanoe divnieks 1000 metros Nils Mediņs/Jurijs Ševcovs, kuri izcīnīja devīto vietu.

Eiropas junioru un U-23 čempionātā kanoe un smaiļošanas sprintā startēja kopumā 19 laivas no Latvijas.