Batņa gūst divus vārtus uzvarētā Somijas čempionāta spēlē
Latvijas hokejists Oskars Batņa.
2023. gada 9. decembris, 20:19

Latvijas hokejists Oskars Batņa sestdien Somijas čempionāta spēlē guva divus vārtus un palīdzēja Mikeli "Jukurit" tikt pie panākuma.

"Jukurit" izbraukumā ar rezultātu 5:4 (2:1, 3:1, 0:2) pārspēja Lapēnrantas "SaiPa".

Batņa vispirms guva viesu pirmos vārtus mača astotajā minūtē, spēlējot vairākumā, bet pēc tam otro reizi mačā raidīja ripu mājinieku vārtos otrā perioda trešajā minūtē.

Latvijas hokejists kopā uz ledus bija 16 minūtes un vienu sekundi, kuru laikā četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja piecos no 12 iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Citā spēlē Jiveskiles JYP bez aizsarga Mika Tumānova pieteikumā viesos ar 3:2 (0:0, 1:1, 2:1) uzvarēja Vāsas "Sport".

"Jukurit" ar 45 punktiem 28 mačos ieņem piekto vietu 15 komandu konkurencē, bet Jiveskiles JYP ar 40 punktiem 26 dueļos ir 11. vietā.

"Jukurit" iepriekšējā sezonā izcīnīja 11.vietu 15 komandu čempionātā, bet JYP - 13.vietu, izslēgšanas cīņām nekvalificējoties.