Skujiņam 57.vieta Dānijas velobrauciena ceturtajā posmā
Skujiņš finišēja otrais trešajā grupā, kura no vadošajiem sportistiem atpalika 13 sekundes, ieņemot 57.vietu 128 sportistu vidū.
2023. gada 18. augusts, 22:46

Latvijas šosejas riteņbraucējs Toms Skujiņš piektdien Dānijā "Danmark Rundt" (UCI kat.2.Pro) ceturtajā posmā finišēja 57.vietā.

Riteņbraucējiem veicot 178,4 kilometrus ar trim otrās kategorijas kāpumiem, 31 sportista vadošajā grupā ātrākais bija Nīderlandes riteņbraucējs Fabio Jakobsens ("Soudal - Quick Step"), apsteidzot mājinieku no Skujiņa komandas "Lidl - Trek" Madsu Pedersenu un itāli Luku Kolnagi ("Green Project-Bardiani CSF-Faizane").

Kopvērtējumā līderpozīcijas saglabāja vēl viens Skujiņa komandas biedrs - mājinieks Matiass Skelmose, kurš par četrām sekundēm apsteidz Pedersenu un par 49 sekundēm - "EF Education-EasyPost" braucēju Magnusu Kortu.

Skujiņš no līdera atpaliek minūti un 33 sekundes,atkāpjoties uz 13.vietu.

"Dānijas tūres" sacensības tiek aizvadītas kopš 1985.gada. Pērn uzvaru kopvērtējumā svinēja francūzis Kristofs Laports.