Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
"Riga" divu minūšu laikā saglābj situāciju pret "Liepāju"; RFS pietiek ar vieniem vārtiem pret Jelgavu
FC "Riga" futbolisti pirms mača.

"Riga" futbolisti pirmdien "Optibet" Latvijas futbola virslīgā 21. kārtas spēlē otrajā puslaikā divu minūšu laikā guva divus vārtus un izcīnīja uzvaru pār "Liepāju".

"Riga" divu minūšu laikā saglābj situāciju pret "L...

Rīdzinieki savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:0) pārspēja "Liepāju".

"Riga" spēja izvirzīties vadībā jau 32. minūtē, kad Milošs Jojičs izpildīja sitienu pretinieku vārtu virzienā un trāpīja savam komandas biedram Marko Regžam, bumbai pēc tam atrodot ceļu liepājnieku vārtos.

Otrajā puslaikā "Riga" vārtsargu pārspēja Mame Tine un 60 .minūtē panāca neizšķirtu 1:1.

11  minūtes vēlāk laukuma saimnieki atguva vienu vārtu pārsvaru, ar precīzu sitienu izceļoties Brajanam Penjam, kurš "Riga" rindās aizvadījis tikai trīs spēles, taču jau ticis pie diviem vārtiem. Vēl divas minūtes vēlāk "Liepājas" vārtsargs kapitulēja trešo reizi, pie vārtu guvuma tiekot Mikaēlam Soisalo.

Abās iepriekšējās komandu tikšanās reizēs šosezon pie pārliecinošām uzvarām tika "Riga", gūstot panākumus ar 3:0 un 4:0.

Tikmēr RFS savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja "Jelgavu".

Spēles rezultāts tika atklāts vien otrajā puslaikā pēc spēlētām 24 minūtēm, kad pēc stūra sitiena ar galvu bumbu vārtos raidīja RFS kapteinis Žiga Lipuščeks.

Mača turpinājumā rīdziniekiem savu pārsvaru dubultot neizdevās, kamēr jelgavniekiem kompensācijas laikā bija iespēja panākt neizšķirtu, taču bumba nenonāca RFS vārtos.

Iepriekšējās divās komandu tikšanās reizēs šosezon pārāki bija RFS futbolisti, svinot uzvaras ar 2:0 un 4:0.

Trešdien 21. kārtas pēdējā spēlē "Daugavpils" mājās tiksies ar virslīgas vājāko komandu Salaspils "Super Nova".

Pirmdien kārtas pirmajos mačos "Tukums 2000"/"Telms" savā laukumā spēlēja neizšķirti pret "Metta" (1:1), "Valmieras" un "Audas" futbolisti nespēja gūt vārtus un abu komandu duelis noslēdzās 0:0.

Turnīra tabulas augšgalā ar 52 punktiem ir "Riga", RFS ir 51 punkts, pa 31 punktam ir "Valmierai un "Audai", kamēr "Liepāja" tikusi pie 30 punktiem. "Metta" sakrājusi 22 punktus, "Tukums 2000"/"Telms" - arī 22 punktus, "Jelgava" - 19 punktus, "Daugavpils" - 19 punktus un "Super Nova" tikusi pie septiņiem punktiem.

Iepriekšējā sezonā pirmo reizi vēsturē par čempioniem kļuva valmierieši, sudrabu izcīnīja "Riga", bet bronzu - RFS, bet Latvijas kausa izcīņā uzvarēja "Auda".

Čempions noskaidrosies pēc četros riņķos aizvadītām 36 spēļu kārtām. Kopumā notiks 180 spēles.

2023. gada sezonā Latvijā pirmo reizi tiek izmantota video tiesneša asistenta (VAR) sistēma.