Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Rihars Lomažs skaidro situāciju ar savu savainojumu un atklāj, cik reāla ir viņa dalība Pasaules kausā

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Basketbols
9. jūnijā 11:21 2023. gada 9. jūnijā 11:21
  Jauns.lv/LETA
Latvijas basketbolists Rihards Lomažs pēc ceļgala krustenisko saišu plīsuma vēlas tuvākajā laikā atsākt treniņus ar kontaktu un, iespējams, pievienoties Latvijas valstsvienības treniņnometnei pirms gaidāmā Pasaules kausa, medijam "MVP.lv" atklāja basketbolists.

Lomažs iedzīvojās savainojumā janvāra sākumā Vācijas bundeslīgas mačā. Kopš tā laika viņa iespējamā pievienošanās Latvijas izlasei bija zem jautājuma zīmes un sākotnēji pats basketbolists tik ātru atgriešanos basketbolā vērtēja kā teju nepaveicamu.


Intervijā "MVP.lv" basketbolists atklāja, ka šobrīd basketbola komandu fiziskās sagatavotības trenera un fizioterapeita Ivara Ikstena vadībā aizvada treniņus un jau līdz Latvijas izlases treniņnometnei, kas sāksies jūlija beigās, vēlētos izmēģināt sevi basketbola laukumā kontakta situācijās.

Rihards Lomažs neilgi pēc savainojuma gūšanas. (Foto: imago/Nordphoto)

Tāpat viņš piebilda, ka konkrēts datums tam nav nosprausts, jo viss ir atkarīgs no fizioterapeita lēmuma.

"Tagad ir diezgan liela varbūtība, ka tomēr spēlēšu, bet cenšos tam nepievērst uzmanību. Pienāks jūlija beigas, tad arī skatīsimies un vērtēsim. Visi jau tikai priecāsies, ja varēšu spēlēt, un nebūs liela starpība, vai pievienojos laikā vai nedēļu vēlāk," teica Lomažs.

Basketbolists piebilda, ka pēc Ikstena prognozēm, viņš būs gatavs pievienoties izlasei, taču visu izšķirs tas, kā Lomažs jutīsies treniņos ar kontakta situācijām.

Saistītās ziņas

VIDEO: Rihards Lomažs basketbola līdzjutējiem radījis brīnuma cienīgas cerības
Klubs: basketbolists Lomažs nespēlēs ilgāku laiku
Rihards Lomažs atklāj situāciju ar savu savainojumu

"Man veikti neskaitāmi testi, magnētiskās rezonanses un sonogrāfijas - pēc rādītājiem viss ir super. Neko neforsēšu, bet, ja būšu par 110% gatavs, Ivars un dakteri ļaus - tad apsvēršu iespēju braukt. Lēmums būs rūpīgi jāizvērtē, jo man tomēr priekšā vēl visa karjera. Sasteigt nav jēgas - sākumā tiksi nedēļu uz priekšu, bet pēc tam tevi atmetīs divas nedēļas atpakaļ," skaidroja Lomažs.

2023.g ada Pasaules kausa finālturnīrā, kas no 25. augusta līdz 10. septembrim norisināsies Indonēzijā, Japānā un Filipīnās, pirmo reizi vēsturē vietu nodrošinājusi ir arī Latvijas vīriešu basketbola izlase.

Citi šobrīd lasa

Krievu valoda Latvijas skolās obligāti būs jāmācās līdz 2031. gadam: ja to neapgūs neizsniegs atestātu 3
Pārtikas ražotājus pieķer slēptā cenu paaugstināšanā. Atsākusies šrinkflācija
Brunavas baznīcas draudze dzen izmisumā kaimiņus 1
Pievienot komentāru