Kurucam un "Baskonia" ACB līgas izslēgšanas spēles noslēdzas jau ceturtdaļfinālā
Artūrs Kurucs.
2023. gada 31. maijs, 10:11

Latvijas basketbolista Artūra Kuruca pārstāvētā Vitorijas "Baskonia" otrdien cieta zaudējumu Spānijas augstākās līgas (ACB) ceturtdaļfināla otrajā mačā un noslēdza sezonu.

"Baskonia" viesos ar rezultātu 76:83 (19:21, 21:25, 22:25, 14:12) piekāpās Badalonas "Joventut", kas sērijā līdz divām uzvarām bija pārāka ar 2-0.

Kurucs bija spēles pieteikumā, bet laukumā nedevās.

"Baskonia" komandā rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Markuss Hovards, bet uzvarētājiem 22 punktus guva Kails Gajs.

"Baskonia" ar 28 uzvarām 34 mačos turnīra tabulā ieņēma otro vietu. Kurucs bija vienīgais no latviešiem, kas šosezon spēlēja ACB izslēgšanas turnīrā.

Iepriekšējā sezonā par Spānijas čempionu kļuva Madrides "Real", kas sērijā ar 3-1 pieveica "Barcelona".