Batņam uzvaras vārti Somijas čempionāta spēlē
Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Oskars Batņa.
2022. gada 5. novembris, 21:44

Latvijas centra uzbrucējs Oskars Batņa sestdien guva uzvaras vārtus Somijas hokeja čempionāta spēlē.

Latvieša pārstāvētā Mikeli "Jukurit" komanda mājās ar rezultātu 5:3 (0:0, 1:1, 4:2) uzvarēja Turku TPS.

Batņa septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām izmantoja situāciju, kurā pretinieku vārtsargs nenofiksēja ripu, un panāca 4:3 mājinieku labā, tādējādi gūdams vārtus, kas izrādījās uzvaru nesošie. Viņam tas bija arī pirmais precīzais metiens sezonā.

Uzbrucējs šajā duelī uz ledus bija 13 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1. Batņa šosezon 17 mačos atzīmējies ar vieniem gūtiem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm.

"Jukurit" ar izcīnītiem 26 punktiem 19 spēlēs turnīra tabulā ierindojas 11. pozīcijā.