foto: Rob Prange/DPPI / ipa-agency.net/ Vida Press
Ostapenko un Kičenoka WTA finālturnīru sāks pret Kudermetovu un Mertensu
Latvijas tenisistes Aļonas Ostapenko un ukrainietes Ļudmilas Kičenokas duets.
Citi sporta veidi
2022. gada 29. oktobris, 11:25

Ostapenko un Kičenoka WTA finālturnīru sāks pret Kudermetovu un Mertensu

Jauns.lv/LETA

Latvijas tenisistes Aļonas Ostapenko un ukrainietes Ļudmilas Kičenokas duets WTA sezonas noslēguma dubultspēļu turnīru sāks ar maču pret neitrālo sportisti Veroniku Kudermetovu un beļģieti Elīzi Mertensu, noskaidrojās piektdien notikušajā izlozē.

Latvijas un Ukrainas duets, kas izsēts ar piekto numuru, 1.novembrī stāsies pretī ar ceturto numur izsētajam pārim Kudermetovai/Mertensai.

Izlozē arī tika sadalītas grupas. Ostapenko un Kičenoka spēlēs vienā grupā ar kanādieti Gabrielu Dabrovski ar meksikānieti Huljanu Olmosu (2.), Kazahstānas un Brazīlijas pāri Anna Daņilina/Beatrise Hadada-Maja un Kudermetovu/Mertensu (7.).

Savukārt otrā grupā spēkus mēros čehietes Barbora Krejčīkova un Kateržina Sinjakova (1.), amerikānietes Džesika Pegula un Koko Gofa (3.), ķīnietes Sjui Jifaņa un Jana Džaosjuaņa (6.)un ASV un Nīderlandes duets Dezirē Kravčika/Demi Shūrsa (8.).

Abās grupās tiks izspēlēts viena apļa turnīrs, bet pusfinālā iekļūst abu grupu divi labākie pāri.

Gan Ostapenko, gan Kičenoka WTA sezonas noslēguma dubultspēļu sacensībās piedalīsies pirmo reizi karjerā.

Latvijas un Ukrainas duets šajā sezonā uzvarēja prestižajā Sinsinati "WTA 1000" turnīrā un Birmingemas "WTA 250" sacensībās. Tāpat viņas aizcīnījās līdz titulmačiem "WTA 500" turnīros Dubaijā un Īstbornā.