Punnenovs atvaira 24 metienus; viņa un Ķēniņa "Lausanne" uzvar Šveices čempionāta mačā
Ivars Punnenovs.
2022. gada 15. oktobris, 13:26

Latvijas vārtsargs Ivars Punnenovs piektdien Šveices hokeja virslīgas (NL) spēlē atvairīja 24 pretinieku metienus, palīdzot viņa un Ronalda Ķēniņa pārstāvētajai "Lausanne" svinēt uzvaru.

"Lausanne" mājās ar 6:2 (1:0, 1:1, 4:1) pieveica "Ajoie" hokejistus.

Punnenovs tika galā ar 24 no 26 pretinieku metieniem, atvairot 92,31% metienu.

Ķēniņš uz ledus bija 14 minūtes un 42 sekundes, no kurām divas minūtes un 26 sekundes spēlēja mazākumā. Viņš divreiz meta pa vārtiem, divreiz bloķēja pretinieku metienus un maču noslēdza ar +/- rādītāju +1.

Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas "Servette" izbraukumā pagarinājumā ar 5:6 (2:1, 1:3, 2:1, 0:1) piekāpās "Bern" vienībai.

Smirnovs uz ledus pavadīja vien trīs minūtes un 39 sekundes, izceļoties ar vienu bloķētu metienu.

Vēl Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas "Tigers" viesos ar 2:3 (1:2, 0:1, 1:0) zaudēja "Kloten".

Lapinskis spēlēja vien divas minūtes un 59 sekundes, ar ierakstiem statistikas ailītēs neizceļoties.

"Servette" ar izcīnītiem 26 punktiem 11 spēlēs atrodas turnīra tabulas līderpozīcijās. "Lausanne" ar 13 punktiem 11 spēlēs ierindojas desmitajā pozīcijā, bet "Tigers" ar septiņiem punktiem 11 mačos ir pēdējā 14 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā NL otro reizi pēc kārtas uzvarēja "Zug" hokejisti, kuri finālā ar 4-3 pieveica Cīrihes "Lions".