Somijas hokejisti pārliecinoši uzveic Norvēģijas izlasi
2015. gada 4. maijs, 23:45

Somijas hokeja izlase pirmdien Ostravā (Čehijā) ar rezultātu 5:0 uzveica Norvēģijas valstsvienību pasaules čempionāta (PČ) mačā, liecina rīkotāju informācija.

Spēles 6.minūtē skaitliskajā vairākumā Somijas izlasi vadībā izvirzīja Esa Lindels.

Otrajā trešdaļā somi guva divus vārtus spēlējot piecatā pret trim, abas reizes precīzi meta Jūnas Kempainens.

Trešā perioda vidū minūtes laikā somi guva vēl divus vārtus, kad pa reizi izcēlās Jirki Jokipaka un Jusi Jokinens.

Jau ziņots, ka PČ pirmajās divās spēlēs Somija ar 3:0 uzveica Dāniju un ar 1:5 piekāpās ASV hokejistiem, savukārt Norvēģija ar 2:6 zaudēja Krievijai un ar 1:2 piekāpās ASV izlasei.

B grupas turnīra tabulā Somijas izlase ar sešiem punktiem ieņem otro vietu, savukārt Norvēģija punktus nav guvusi un ierindojas pēdējā 8.pozīcijā.

PČ elites divīzijā piedalās 16 komandas, kas sadalītas divās grupās. Katras grupas četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, bet vājākā izlase pametīs PČ elites divīziju un nākamgad spēlēs vienu līmeni zemākā turnīrā.

BNS / Foto: EPA/LETA