Seviljas "Real Betis" futbolisti izcīna uzvaru Karaļa kausa finālā
"Real Betis" šis ir trešais Karaļa kauss kluba pastāvēšanas vēsturē.
2022. gada 24. aprīlis, 13:48

Seviljas "Real Betis" futbolisti sestdien triumfēja Spānijas Karaļa kausa izcīņā, izcīnot uzvaru pēcspēles sitienu sērijā.

Spēles pamatlaikam un pagarinājumam noslēdzoties ar 1:1 (1:1), Seviljas futbolisti "pendeļu" sērijā ar 5:4 pārspēja "Valencia".

Vispirms mača 11.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Borha Iglesiass, bet 30.minūtē neizšķirtu panāca Hugo Duro.

Pēc tam, kad abas komandas bija precīzi izpildījušas pa četriem 11 metru sitieniem, "pendelēs" kļūdu pieļāva "Valencia" futbolists Junuss Musā, aizsitot garām, un pēc tam uzvaru nesošo 11 metru soda sitienu realizēja Huans Miranda.

"Real Betis" šis ir trešais Karaļa kauss kluba pastāvēšanas vēsturē un pirmais kopš 2005.gada.

Pagājušajā sezonā "Barcelona" finālā ar 4:0 sagrāva "Atletico", izcīnot 31.trofeju vienības vēsturē.