Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Korejiešu ģimenē dzimusī Hloja Kima olimpisko zelta medaļu izcīnīja jau 17 gadu vecumā, bet jau pavisam drīz viņa pretendēs uz otru olimpisko zeltu. (Foto: Sthanlee Mirador/Sipa USA/ Vida Press)

 

17 gados par olimpisko čempioni kļuvusī sportiste atklāj, kāpēc zelta medaļu izmetusi mēslainē 3

Citi sporta veidi
27. janvārī 16:36 2022. gada 27. janvārī 16:36
  Jauns.lv
Phjončhanas olimpisko spēļu čempione snovbordā rampas disciplīnā Hloja Kima sarunā ar izdevumu “TIME” atklāja, ka viņa ienīdusi dzīvi pēc zelta medaļas izcīnīšanas.

Hlojai Kimai, kura Phjončhanā kļuva par visu laiku jaunāko olimpisko čempioni snovbordā, pēc vēsturiskā panākuma dzīve pilnībā izmainījās, turklāt ne tādā veidā, kā jaunā sportiste to būtu iepriekš vēlējusies.

Jaunajai sporta zvaigznei liels pārsteigums bija ieraudzīt fanu drūzmēšanos viņas dzimtajā pilsētā iecienītajā maizes ceptuvē, kur Hloja bija vēlējusies mierīgi pasūtīt savu šķiņķa un siera sviestmaizi un to notiesāt.

“Kad pārrados mājās, es pat nevarēju aiziet uz savu iecienīto vietu. Tas padarīja mani dusmīgu. Es tikai gribēju pavadīt dienu viena, bet tas vairs vairs nebija iespējams,” olimpiskā čempione sūkstās intervijā “TIME”.

“Es novērtēju to, ka mani mīl un vēlas atbalstīt, bet es tikai vēlos, lai cilvēki saprastu, kam es gāju cauri tajā brīdī. Daudzi, kas mani satika, domāja, ka es esmu īsta ku*e, bet es tāda neesmu. Tie vienkārši bija nogurdinošākie divi mēneši manā dzīvē. Es vienkārši gribēju ātrāk tikt mājās. Paņemt savu sviestmaizi un doties prom.”

Arī daudzi studiju biedri prestižajā Prinstonas Universitātē Hloju Kimu esot uzskatījuši par iedomīgu, jo viņa vairākkārt atteikusi iespējām nofotografēties un nelabprāt ar daudziem komunicējusi. Sportiste esot atbildējusi, ka augstskolā vēlas būt vienlīdzīga ar citiem studentiem, nevis kādā ziņā pārāka, jo izcīnījusi olimpisko spēļu zelta medaļu.

Korejiešu ģimenē dzimusī Hloja Kima olimpisko zelta medaļu izcīnīja jau 17 gadu vecumā, bet jau pavisam drīz viņa pretendēs uz otru olimpisko zeltu. (Foto: Michael Madrid-USA TODAY Sports/Sipa USA/ Vida Press)

Intervijā tiek norādīts, ka jaunā sportiste esot piedzīvojusi kaut ko olimpiešiem neraksturīgu – pēcolimpisko depresiju. Viņa savus panākumus sasniedza daudza jaunākā vecumā, nekā vairums laureātu. Piedevām visam Kima 2018. gadā tika iekļauta žurnāla “TIME” topā starp 100 ietekmīgākajām cilvēkiem pasaulē – tas viss vien 17 gadu vecumā.

Hloja Kima visu savu sportistes karjeru tiecās pēc olimpisko spēļu medaļas, bet, kad to izcīnīja, drīz vien vēlējās no tās visa aizbēgt un savu mūža nozīmīgāko godalgu vienkārši izmeta mēslainē (no mājām gan ārā tā netika izsviesta).

Pēc vairākiem gadiem augstskolā un terapijas 21 gada vecumā viņa sāka aprast ar jauno ikdienu un pārmaiņām dzīvē. Viņa savu zelta medaļu atkal nolika tai atbilstošā vietā. Kima līdz galam gan nav spējusi pieņemt godalgas ēnas puses, tomēr ir iemācījusies ar to sadzīvot, lai gan tas esot kaitinoši: “Tas ir kā apnicīgs ods, kas visu laiku lido kaut kur blakus un sīc.”

Saistītās ziņas

Miris snovborda dēļa izgudrotājs un slavenā zīmola "Burton" radītājs Džeiks Bērtons Kārpenters
ASV snovborda sensācija Kima triumfē olimpisko spēļu sacensībās rampā
Šausminošu kritienu olimpiskajās spēlēs piedzīvojušais krievu snovbordists parāda kāju pēc operācijas 10

To, cik ļoti Hloja Kima spējusi sadzīvot ar jauno ikdienu, mēs redzēsim tuvākajās nedēļās, jo 9. februārī Pekinā viņa sāks cīņas, lai atkārtotu pirms četriem gadiem Phjončhanā iespēto.

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti runā par referendumu Hersonā 35
"Tas ir jāizpilda bez kādiem attaisnojumiem!" - fitnesa trenere Nika Linde arī seksā ir par disciplīnu 3
FOTO: Dzintaru koncertzālē vasaras sezonu atklāj ar Maestro uz skatuves un elitāru publiku
Skatīt visus komentārus