Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Artūrs Vigura ir jau trešais trīsdesmitgadnieks, kas Lietuvā no Covid-19 komplikācijām miris pēdējās nedēļas laikā. (Foto: Shutterstock)

Traģēdija Viļņā: no Covid-19 komplikācijām miris 32 gadus vecs regbija spēlētājs 2

Citi sporta veidi
13. oktobrī 13:01 2021. gada 13. oktobrī 13:01
  Jauns.lv
Slimība nešķiro - arvien biežāk no koronavīrusa izraisītām komplikācijām mirst gados jauni un sportiski cilvēki. Lietuvas galvaspilsētas Viļņas Santaros klīnikas reanimācijā svētdien cīņu ar Covid-19 zaudēja 32 gadus vecais regbija spēlētājs Artūrs Vigura.

Par sportista nāvi sociālajos tīklos ziņo Viļņas regbija akadēmija. Tiek vēstīts, ka Artūrs par savu dzīvību cīnījies reanimācijas nodaļā un miris no septiskā šoka.

Viļņas regbija akadēmija uzsver, ka Artūrs Vigura bija lielisks cilvēks, un izsaka dziļu līdzjūtību sportista tuviniekiem un visai Viļņas regbija sabiedrībai, kura zaudējusi vienu no saviem biedriem.  

Situācija ir satraucoša, jo Artūrs Vigura ir jau trešais trīsdesmitgadnieks, kas Lietuvā no Covid-19 komplikācijām miris pēdējās nedēļas laikā. Aizvadītajā piektdienā kaimiņvalsts mediji ziņoja par divu sieviešu nāvi, kuras mirušas no Covid-19 un bijušas vecumgrupā līdz 40 gadiem. Viena no viņām mirusi Kauņas klīnikā un nebija vakcinējusies. Otra sieviete dzīvoja Telšos, bet, stāvoklim pasliktinoties, pārvesta uz Šauļu slimnīcu, kur pēc 8 dienu cīņas ar dzīvību diemžēl mirusi. Telšu iedzīvotāja bija vakcinējusies, taču viņai bija smagas imūnsistēmas blakusslimības.

Kopš pandēmijas sākuma inficēšanās ar jauno koronavīrusu Lietuvā pavisam diagnosticēta 357 801 cilvēkam.

Ar Covid-19 kopumā Lietuvā miruši 5308 cilvēki.

Slimnīcās pašlaik tiek ārstēti 1488 Covid-19 pacienti, 144 no viņiem atrodas reanimācijā.

Pēc Statistikas departamenta datiem, 14 dienu kumulatīvais inficēšanās gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju Lietuvā pieaudzis līdz 998,5.

Pret Covid-19 Lietuvā vakcinēti kopumā 1 770  673 cilvēki, tostarp 1 638 924 cilvēkiem vakcinācijas kurss pabeigts. 41 910 cilvēkiem veikta balstvakcinācija.

Saistītās ziņas

Lietuvā Covid-19 gadījumu skaits pārsniedzis 2000
ASV varēs ieceļot tikai pilnībā vakcinēti cilvēki
Valdība veic labojumus Covid-19 ierobežojumos 3

 

Citi šobrīd lasa

Madara Repše atklāj, kas ir viņas Lieliskais
“Es nedrīkstēju teikt - nē!” Par attiecībām ar Djego Maradonu, kas sākās, kad viņai bija tikai 16 gadu 1
"Tas ir jaunais normālais" Tā šobrīd izskatās pie Stradiņa slimnīcas. FOTO un VIDEO 11
Tēmas: Covid-19, Lietuva
Skatīt visus komentārus

А Галкин любуется: Пугачева с задорным хвостиком станцевала под Меладзе на дне рождения Баскова

"Я все-таки одолею тебя, проклятая болезнь": трагическая история жизни 23-летнего парня, которого называли "золотым голосом Франции"