Lesteras "City" uzvar Anglijas superkausā
Lesteras "City" futbolisti.
2021. gada 8. augusts, 15:42

Lesteras "City" komanda sestdien Vemblija stadionā izcīnīja uzvaru Anglijas superkausā.

Lesteras futbolisti ar rezultātu 1:0 (0:0) uzvarēja Anglijas čempioni Lesteras "City".

Lesterieši titulu izcīnīja, pateicoties kādreizējā Mančestras kluba uzbrucēja Keleči Iheanačo 89.minūtē realizētajai "pendelei". 11 metru soda sitienu nopelnīja pats Keleči, kuru soda laukumā nogāza Nātans Ake.

Iheanačo pirms uzvaras vārtu gūšanas laukumā pavadīja desmit minūtes, jo mačā iesaistījās, 79.minūtē nākot uz maiņu.

Spēles 65.minūtē savu debiju Mančestras komandā piedzīvoja pussargs Džeks Grīlišs, kuru šonedēļ "City" no Birmingemas "Aston Villa" iegādājās par Anglijas futbola vēsturē lielāko summu, 100 miljoniem Lielbritānijas mārciņu.

Lesteras klubs iepriekšējā sezonā uzvarēja Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausā, bet Mančestras futbolisti tika kronēti par premjerlīgas čempioniem.

Jaunā premjerlīgas sezona sāksies nākamajā nedēļas nogalē.