Egle gūst ceturtos vārtus sezonā; "Moose" piedzīvo zaudējumu papildlaikā
Egle vārtus guva trešā perioda piektajā minūtē, panākdams neizšķirtu 2:2.
2021. gada 15. maijs, 12:43

Latvijas uzbrucējs Haralds Egle piektdien Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē guva vārtus, taču viņa pārstāvētā komanda Manitobas "Moose" piedzīvoja zaudējumu papildlaikā.

"Moose" viesos ar 2:3 (1:0, 0:2, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Belevilas "Senators".

Egle vārtus guva trešā perioda piektajā minūtē, panākdams neizšķirtu 2:2. Šajā spēlē viņš divreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divu minūšu sodu un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzbrucējs šosezon 23 spēlēs guvis četrus vārtus un vienreiz rezultatīvi piespēlējis.

Papildlaika 18.sekundē uzvaras vārtus iemeta Kols Reinhardts.

Sestdien abas komandas tiksies atkārtoti.

"Moose" ar 41 punktu 34 spēlēs Kanādas divīzijā ieņem otro vietu.

AHL sezona sākās 5.februārī un tajā 28 vienības sadalītas pa piecām divīzijām, kurās nav vienāds komandu skaits. Komandas regulārajā čempionātā aizvadīs arī nevienādu spēļu skaitu, bet Kaldera kausa izcīņu nav paredzēts izspēlēt.