"Arsenal" dramatiskā cīņā sasniedz Anglijas Futbola asociācijas kausa pusfinālu
Londonas "Arsenal" futbolisti .
2020. gada 28. jūnijs, 19:56

Londonas "Arsenal" svētdien dramatiskā cīņā sasniedza Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa pusfinālu.

Londonieši viesos ar 2:1 (1:0) pārspēja Šefīldas "United".

Mājiniekiem spēles sākumā pēc aizmugures netika ieskaitīt vieni vārti, turklāt 25.minūtē viesiem 1:0 ar 11 metru soda sitienu panāca Nikolā Pepē.

Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Deivids Makgoldriks pēc "Arsenal" aizsargu kļūdas izlīdzināja rezultātu, taču "United" prieki bija īsi, jo otrā puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē Dani Sevaljoss izrāva ciemiņiem uzvaru. Spāņu pussargs pievienojās uzbrukumam soda laukumā, paspēra dažus soļus uz priekš un no asa leņķa panāca 2:1.

Jau ziņots, ka sestdien kā pirmā pusfinālu sasniedza Mančestras "United", kas ar 2:1 pagarinājumā uzveica Noridžas "City".

Svētdien atlikušajos divos ceturtdaļfināla dueļos savā starpā tiksies Lesteras "City" ar Londonas "Chelsea" un Ņūkāslas "United" ar Mančestras "City".

Pērn FA kausu izcīnīja Mančestras "City", kas finālā ar 6:0 sagrāva "Watford".

Visvairāk FA trofejas - 13 - pieder "Arsenal", bet Mančestras "United" ir par vienu mazāk.