Bļugeram liels spēles laiks un negatīva lietderība "Penguins" uzvarā
Teodors Bļugers dūru cīņā ar "Flyers" uzbrucēju Nikolā Obē-Kūbelu.
2020. gada 1. februāris, 11:11

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Teodors Bļugers piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē ieguva lielu spēles laiku un negatīvu lietderības koeficientu, taču tas nebija šķērslis viņa pārstāvētajai vienībai Pitsburgas "Penguins" izcīnīt uzvaru.

"Penguins" mājās ar 4:3 (0:1, 3:1, 0:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja Filadelfijas "Flyers".

Bļugers laukumā pavadīja 18 minūtes un 41 sekundi, no tām trīs minūtes un 41 sekundi nospēlēdams mazākumā. Uzbrucējs pielietoja divus spēka paņēmienus, vienreiz atņēma ripu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Viesus pirmā perioda pēdējās sekundēs vadībā izvirzīja Jakubs Vorāčeks, bet otrās trešdaļas ievadā Jevgēņijs Malkins neatlaidīgi cīnījās vārtu priekšā, izlīdzinot rezultātu. Jau nepilnas divas minūtes vēlāk vairākumu realizēja Brendons Rasts, bet Kriss Letangs 12.minūtē Pitsburgas komandai ieguva jau divu vārtu pārsvaru.

Tailers Pitliks līdz 40 minūtes beigām vienus vārtus atguva, bet Skots Lotons trešā perioda sākumā panāca 3:3, vēlāk komandām aizvadot papildlaiku. Par spēles varoni kļuva kapteinis Sidnijs Krosbijs, kurš papildlaika pirmajā minūtē no tuvas distances izdarīja precīzu metienu, izraujot savai komandai uzvaru.

Nākamo spēli Pitsburgas vienība aizvadīs svētdien pret sev labi zināmo Vašingtonas "Capitals". Abas komandas jau vairākus gadus iepriekš tikušās izslēgšanas spēļu pirmajās kārtās.

"Penguins" ar 69 punktiem 51 spēlē ieņem trešo vietu Austrumu konferencē.