Freibergam un Bukartam pa rezultatīvai piespēlei savstarpējā spēlē
Freibergs ar rezultatīvu piespēli atzīmējās 58 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad palīdzēja panākt 2:2.
2019. gada 20. decembris, 23:42

Latvijas izlases aizsargs Ralfs Freibergs un uzbrucējs Roberts Bukarts piektdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli savstarpējā mačā Čehijas čempionātā.

Freiberga pārstāvētā Zlīnas "PSG Berani" mājās ar 3:2 (0:0, 0:1, 2:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Bukarta un Frenka Razgala pārstāvēto Ostravas "Vītkovice Ridera".

Freibergs ar rezultatīvu piespēli atzīmējās 58 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad palīdzēja panākt 2:2. Viņš laukumā pavadīja 24 minūtes, kuru laikā četras reizes meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Tikmēr Bukarts piespēlēja komandas pirmajos vārtos, otrā perioda piektajā minūtē palīdzot panākt 1:0. Viņš nospēlēja 22 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā un tika pie negatīvas lietderības -1, bet Razgals septiņās minūtēs un 12 sekundēs izpildīja vienu raidījumu vārtu virzienā un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Citā spēlē uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā "Mlada Boleslav" izbraukumā ar 2:3 (1:2, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā atzina "Olomouc" vienības pārākumu. Bičevskis 13 minūtēs un 33 sekundēs uzvarēja septiņos no 14 iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Tāpat neveiksmi piedzīvoja aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas "Mountfield", kas izbraukumā ar 1:3 (0:1, 0:0, 1:2) piekāpās Kladno "Ritīrži". Cibuļskis 19 minūtēs un desmit sekundēs divreiz uzmeta pa vārtiem un iekrāja negatīvu lietderību -1.

No latviešu komandām Čehijas čempionātā visaugstāk ar 52 punktiem 30 mačos ir Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas "Ocelārži", kas ieņem trešo vietu. Ceturtajā vietā ar 51 punktu 29 mačos ir "Mlada Boleslav" komanda, bet "Mountfield" ar 39 punktiem 29 spēlēs ir astotā. "PSG Berani" un "Vītkovice Ridera" vienības 28 un 29 dueļos iekrājušas pa 34.punktiem, kas dod 11. un 12.pozīciju.