Bļugeram astoņi spēka paņēmieni zaudējumā "Rangers" komandai
Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" viesos ar 2:3 (0:2, 2:0, 0:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Ņujorkas "Rangers".
2019. gada 13. novembris, 07:21

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcēlās ar astoņiem spēka paņēmieniem, taču ar to nebija gana, lai izcīnītu uzvaru.

Pēc talantīgā soma Kāpo Kako un Edama Foksa precīzajiem metieniem "Rangers" pirmo periodu uzvarēja ar 2:0, bet Džastins Šulcs  un Džereds Makens otrajā trešdaļā izlīdzināja rezultātu. Mača liktenis izšķīrās pagarinājumā, kura trešajā minūtē pēc Foksa piespēles ar nekļūdīgu raidījumu pretuzbrukumu noslēdza drafta otrais numurus Kako.

"Penguins" komandai savainojuma dēļ nevarēja palīdzēt Sidnijs Krosbijs, tāpat traumas liedz spēlēt Krisam Letangam un Patrikam Hērnkvistam.

Bļugers šajā duelī uz ledus pavadīja 17 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, astoņas reizes pielietoja spēka paņēmienus, kas ir viņa karjeras rekords, bloķēja divus metienus, zaudēja vienu ripu, uzvarēja piecos no 13 iemetieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Latvijas uzbrucējs šajā sezonā 17 spēlēs guvis divus vārtus, veicis trīs rezultatīvas piespēles un ticis pie negatīva lietderības koeficienta -3.

"Penguins" ar 22 punktiem 18 spēlēs ieņem septīto vietu Austrumu konferencē.

Nākamajā spēlē "Penguins" piektdien viesosies pie Ņūdžersijas "Devils".