Kalniņš palīdz "Jokerit" hokejistiem izcīnīt uzvaru Ņižņekamskā
Jānis Kalniņš
2019. gada 2. oktobris, 23:37

Latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš trešdien demonstrēja labu sniegumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā, palīdzēdams Helsinku "Jokerit" komandai svinēt uzvaru.

Somijas klubs viesos ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) pārspēja Ņižņekamskas "Ņeftehimik" vienību.

Viesi vadībā izvirzījās trešā perioda septītajā minūtē, kad vārtus guva Henri Ikonens. Piecas minūtes vēlāk Aleksandrs Briņcevs pirmo reizi mačā lika kapitulēt Kalniņam, taču divas minūtes pirms pamatlaika beigām Jons Normans izrāva Helsinku vienībai uzvaru.

Kalniņš šajā mačā atvairīja 27 no 28 pretinieku mestajām ripām.

"Jokerit" izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas un ar 13 punktiem 12 mačos ieņem sesto vietu Rietumu konferencē.

Tikmēr Mika Indraša pārstāvētā Maskavas "Dinamo" savā laukumā ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā atzina Čerepovecas "Severstaļ" pārākumu.

Indrašis uz ledus pavadīja 17 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, bloķēja trīs metienus un zaudēja savā vienīgajā iemetienā. Latviešu uzbrucējs pēcspēles metienu sērijā nerealizēja savu "bullīti".

Maskavieši 13 spēlēs iekrājuši 15 punktus, kas dod piekto vietu Rietumu konferencē.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu zonā.

Regulārajā čempionātā katra komanda tāpat kā iepriekšējā sezonā aizvadīs pa 62 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.