Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Berija palikusi bez sirds: no Anglijas Futbola līgas izslēgts viens no vecākajiem klubiem

Futbols
2019. gada 28. augustā 23:04 2019. gada 28. augustā 23:04
  Jauns.lv / LETA
Viens no vecākajiem Anglijas futbola klubiem "Bury Football Club" otrdien parādu dēļ izslēgts no Anglijas Futbola līgas (EFL), kas apvieno valsts četras spēcīgākās profesionālās līgas.

Berijas klubs nedrīkstēs spēlēt futbolu jebkāda mēroga mačos līdz nākamajai sezonai, un, ja komanda atsāks piedalīties sacensībās, tas nebūs EFL turnīrā.

Fani cerēja, ka piepildīsies runas par kluba pārņemšanu, taču cerībām nebija lemts piepildīties. (Foto: EPA/Scanpix)

"Tāpat "Bury" vairs nedrīkstēs piedalīties arī Anglijas Futbola asociācijas kausa spēlēs 2019./2020.gada sezonā," savā paziņojumā apliecināja FA. "Tāpēc mēs tagad konsultējamies ar ieinteresētajām pusēm par pareizu reakciju par pirmās kārtas maču pēc komandas izstāšanās no līgas. Ja klubs tiek reformēts, mēs redzam viņus iesniedzam pieteikumu FA, lai pievienotos līgas sacensībām zemāk Anglijas futbola piramīdā no 2020./2021.gada sezonas."

Fani cerēja, ka piepildīsies runas par kluba pārņemšanu, taču cerībām nebija lemts piepildīties.

Berijas kluba paziņojumā savā "Twitter" kontā trešdien bija teikts, ka "pēc inventarizācijas un atbalstītāju saraksta pārskatīšanas sezonas abonementu īpašniekiem kompensācijas tiks izmaksātas tik ātri, cik iespējams."

Lielbritānijas sieviešu izlases treneris Fils Nevils, kurš ir dzimis Berijā, ziņu aģentūrai paziņoja, ka šie jaunumi "izrauj Berijas sirdi". "Esmu izpostīts," viņš teica. "Tas ir apkaunojoši. Berijai pēc 125 gadu pārtraukuma atkal nav futbola kluba."

"Pilsēta palikusi bez sirds," teica Nevils. "Tagad viss atkarīgs no Berijas iedzīvotājiem, ieskaitot mani, lai mēģinātu sirdi atgriezt pilsētā, kas tik ļoti paļāvās uz futbola komandu."

"Bury" dibināts 1885. gadā, bet Anglijas Futbola līgu biedrs bija 125 gadus.

Berijas kluba spēlētāji 1900. un 1903.gadā izcīnījuši Anglijas Futbola asociācijas kausu, bet augstākā ieņemtā vieta līgā bija ceturtā pozīcija 1926.gadā.

Iepriekšējā sezonā klubs ieņēma otro vietu "League Two" nopelnot ceļazīmi uz Anglijas pēc spēka trešo līgu - "League One", taču viņiem netika dota iespēja tajā piedalīties finansiālo problēmu dēļ.

Citi šobrīd lasa

“Smago” Lieldienu hronika: eksministrs publicē videorecepti, kā “pagatavot” Svēto Vakarēdienu; katoļi domā par Lieldienu procesiju pārcelšanu uz septembri
Aktieris Ēriks Vilsons lasa pasakas pieaugušajiem
Skaistumkaraliene Diāna Kubasova pastāsta, kā mocījās, sirgstot, iespējams, ar Covid-19 3
Tēmas: Anglija
Pievienot komentāru

«Охотница за деньгами»: хакеры взломали новый сайт Меган и Гарри и зло подшутили над герцогиней

«Выпьем за любовь!»: сын Пугачевой и Галкина смешно спародировал Игоря Николаева